PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 824
oceny
6,8 10 1 25824
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8

Oglądając tego typu filmy robi mi się smutno na duszy, że ja nie mogę przeżyć takiej miłości.. A jeśli eni takiej, to chociaż jakiejkolwiek... No cóż, może przeznaczenie pomoże znaleźć mi tę jedyną:) Aczkolwiek film polecam:)

ocenił(a) film na 8
darekprymas

ten film nie miał Cię zdołować! xP zapewniam, że nie miał przesłania w stylu "Wy nigdy nie przeżyjecie takiej miłości! HAHAHA!". Ten film miał podnosić na duchu, wpoić nam wiarę, że los o nas zadba, ale mamy mu w tym pomóc! i żeby zawsze wierzyć w siebie... ! W końcu jaka jest szansa, że taki banknot specjalnie przez nas oznaczony wróci do nas po latach? Dzięki temu filmowi wierzę, że wystarczy chcieć i to się w końcu stanie :]

darekprymas

Cóż zrobić, trzeba czekać aż się pojawi. My, romantyczne dusze, mamy chyba trochę trudniej...każdy wydaje sie niewystarczająco wyjątkowy

malva

Bardzo lubię oglądać takie filmy, ale później jakoś dziwnie się czuję..., i pojawia się myśl "ja też bym tak chciał"...;)

ocenił(a) film na 7
hary_5

Fajniutki film zabawny i uroczy naprawdę ciekawy pomysł z tym całym przeznaczeniem - banknotem i książką .. podobał mi się ;-)

ocenił(a) film na 7
hary_5

darekprymas - miłość przeżyjesz na pewno - i nie ma co rozgraniczać gatunków miłości na 'taką' lub 'jakąkolwiek' - bo skoro Miłość, to Miłość, zawsze jest piękna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.
I macie rację - że filmy tego typu ogląda się po to, aby zawładnęły myślami i uczuciami chociaż na krótki moment po ich obejrzeniu, a potem zawsze pojawia się chwila nostalgii......('ja też tak bym chciała' - ale ja gorąco wierzę w to, że kiedyś w życiu będę tak miała).
malva - to chyba nie jest tak, że każdy wydaje się niewystarczająco wyjątkowy. :) aktualnie jestem zakochana, przypadek raczej przeciętnie beznadziejny, ale - jako dusza romantyczna w stu procentach - stwierdzam, ze raczej chodzi o moje postrzeganie siebie w przyszłości i to moje szukanie potencjalnej miłości. Bo już teraz zauważam w sowim światopoglądzie za bardzo wyidealizowaną wizję mojej relacji z Tym Jedynym. A raczej nie chciałabym, żeby czas to zweryfikował, bo - jak każdy - chcę przeżyć w życiu taką namiętność..................
Ale nie dołujmy się, każdy z nas na pewno znajdzie Miłość. Tę Wyjątkową.
Prawda ?
:)

ocenił(a) film na 8
kiki222

Film fajny ale zakończenie... jak zwykle się odnaleźli i wpadli sobie w ramiona całując się w bajecznej scenerii, co za banał.

ocenił(a) film na 7
stick_13

oh, jakie to banalne - ZNOWU KTOŚ KOGOŚ POKOCHAŁ.....
to komedia ROMANTYCZNA, mój drogi ;)
nie melodramat - na całe szczęście.
:)

ocenił(a) film na 8
darekprymas

mam pytanie, czy ktoś może zmienić opis-zajawkę która znajduje się tuż przy tytule ? Kto to napisał ? czy ma jakikolwiek sens opisywanie w zajawce, finału filmu - czy ktoś kto to pisał - w ogóle zastanowił się nad tym ???????????????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones