PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 822
oceny
6,8 10 1 25822
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu

Że spotyka się dwóch nieznajomych, spędzają razem wieczór, ich losy się rozchodzą, a później natrafiają na siebie?

ocenił(a) film na 10
voldi

Słodki listopad lub Spacer w chmurach (obydwa filmy z Keanu Reevesem)

voldi

"zupełnie jak miłość"





za krótki <br/> za krótki <br/>

Santmisha

,,Melodie miłości"






<za krótki>

ocenił(a) film na 10
voldi

polecam w podobnym nastroju - Apartament (Wicker Park) ;)

ocenił(a) film na 5
voldi

Polecam jeden długi seans "Przed wschodem słońca" i "Przed zachodem słońca" razem :)

artemida91

Świetna propozycja :) Również polecam.

voldi

Filmu nie znam, ale miałem takie przeżycie.
Byłem w pewnym przybytku, spotkałem tam interesującą kobietę, zapłaciłem i nasze drogi się rozeszły.

Po latach zawitałem tam ponownie i... o dziwo ona wciąż tam pracowała!
Nasze drogi ponownie zeszły się na godzinę :D

Zdecydowanie bardziej prawdopodobne niż którakolwiek z romcom.

PS. Oglądam tego typu filmy. Muszę to przyznać. Niemniej na swoją obronę mam to, że robię to w towarzystwie mojej ukochanej żony, pieszcząc zazwyczaj w tym czasie jej boskie stópki i sprawia mi to niekłamaną przyjemność.

pozdrawiam

PROZAiC

ocenił(a) film na 7
prozaic

też polecam Tobie "Apartament" oraz "Cudowne dziecko"- film ma przepiękny klimat, który oddaje muzyka i sama miłość do niej, którą czuje pewien chłopiec :)

ocenił(a) film na 7
apffel

a i rodzice tego chłopca odnaleźli się po 11 latach.

apffel

O tak :) August Rush też piękny film :)

prozaic

Pff... "ukochanej żony". Po co chwalisz się swoimi zdradami na forum strony o filmach?

kasiazolna

Znasz takie słowo "IRONIA"? Niektórzy, używają go, by ośmieszyć przedmówcę. Co niniejszym uczyniłem. A Ty swoim komentarzem zrobiłaś to sama. Bez niczyjej pomocy.
PS. Moja żona czytała ów wpis.
PPS. Przykro mi, że Ciebie to dotknęło. Naprawdę.

prozaic

Jest tylu idiotów na świecie, że nie trudno mi było uwierzyć w prawdziwość Twojego pierwszego wpisu. Przykro mi jeśli Cię obraziłam. Pozdrowienia dla Ciebie i żony.

kasiazolna

To prawda. Ja również przepraszam. I dziękuję za pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 7
prozaic

a już miałam się uruchamiać, jak przeczytałam Twój pierwszy post. :)
potem doczytałam do końca, ale niesmak pozostał. no, trudno, co robić. pozdrów żonę po prostu.
:)

ocenił(a) film na 7
voldi

Mi ten film przypomina "Amelie":). Po objerzeniu obu filmów człowiek czuje przyjemne ciepło w okolicach serca, ma uśmiech na twarzy, do głowy przychodzą mu pozytywne myśli i czuje się po brzegi wypełniony nadzieją, która unosi jego duszę.

ocenił(a) film na 7
voldi

Dziś widziałem "The Perfect You" nawet podobny motyw ale zakończenie mi bardzo nie podeszło, i taki trochę na siłę... Ogółem jak dla mnie dużo gorszy od Igraszek ale zobaczyć można, do samego zakończenia nawet miło się oglądało, choć ambitnego/bardzo dobrego kina się nie należy spodziewać.
Peace.

ocenił(a) film na 6
voldi

Polecam ,,Pamiętnik".Ciekawym filmem jest również film pt. ,,Dom nad jeziorem" grają w nim Keanu Revees i Sandra Bullock.,,Dziewczyna z Jersey" jest całkiem całkiem :) z Rese Witerspoon

IIDejavuII

z R.W. to raczej "dziewczyna z Alabamy"

voldi

"Wieczór" oraz "Pamiętnik"
naprawdę bardzo dobre

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones