PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 791
ocen
6,8 10 1 25791
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu

Jakoś nie "przemówił" do mnie. Cusack, chociaż bardzo go lubię, tu byl dla mnie mało przekonywujący. Ona też lekko drętwawa. Więc oceniam jako film bardzo średni.

ocenił(a) film na 9
lizzzi

Przyznam,że mam zupełnie odmienne odczucia. Według mnie główni bohaterowie bardzo przekonująco odegrali uczucia i emocje. Przekaz filmu oraz idea prawdziwej miłości nastrajają optymistycznie i wzruszająco.

lizzzi

A ja się niestety muszę zgodzić z lizzzi. Mam bardzo podobne odczucia. Przede wszystkim dziwnie mi się patrzyło na Kate Beckinsale. Jakoś zupełnie mi nie pasowała do komedii romantycznej. Świetnie zagrała w serii Underworld, gdzie stworzyła bardzo charyzmatyczną postać, a tutaj jakby nie była na swoim miejscu, jakby z innej bajki... Cusack w sumie też miewał lepsze role. Generalnie obejrzałam właśnie ze względu na tych dwoje, ale jednak wolałabym ich widzieć w czymś innym, niż komedia romantyczna. Zdaje się, że niezbyt pasują do tego gatunku, a i ja też za nim nie przepadam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones