PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9445}

Igraszki losu

Serendipity
6,8 25 818
ocen
6,8 10 1 25818
5,4 5
ocen krytyków
Igraszki losu
powrót do forum filmu Igraszki losu

komedia?

użytkownik usunięty

a gdziez tu elementy komedii? jakos ich nie dostrzeglem

Fabula denna, naciagana, czasem pretensjonalna. Mimo wszystko realizatorzy starali sie, aby film byl cieply.

Ladne oczy, usmiech i wyspiarski akcent Kate Beckinsale byl dobrym (o ile nie jedynym) powodem do ogladnieca tego filmu.

Glowny bohater nie pasowal do roli romantycznego amanta, wierzacego w to ze wszechswiat daje mu znaki. Ale przynajmniej nie byl drewniany.

Film mial byc magiczny (wspomnianki o gwiazdozbiorze Kasjopei, przeznaczeniu, bratnich duszach) ale nie wyszlo.

Momentami przegadany. Nie jest to komedia romantyczna, lecz film romantyczny, poniewaz nie ma sie z czego smiac w tym filmie.
Tlumaczenie napisow z gazetowego wydania DVD tez moglo byc lepsze.

Moja ocena 5/10 lub 6/10 jesli podoba wam sie glowna bohaterka i abstrakcyjny teledysk w srodku filmu.

n64

komedia romantyczna jak komednia niczym sie nie wyróznia ..

ocenił(a) film na 8
Kasmilla

Wchodzę, by ocenić film, który wczoraj obejrzałem i znowu trafiam na osobę, którą miał przerazić 'Pulp Fiction'..
Niczym się nie wyróżnia, ale z pewnością jest o wiele lepsza niż niektóre komedie romantyczne - polskie czy też zagraniczne,

ocenił(a) film na 7

Tyle razy się mijali jak te sierotki - to było nawet zabawne.
Dziecko w windzie - naciągane, ale zabawne.
I pomylenie sióstr - haha boki rwać.
A tak na poważenie - znakomita szara przeciętność. Kiedy koleżanka opowiadała mi o tym filmie naprawdę brzmiało to lepiej i romantyczniej, a nawet zabawniej.
Poza tym - nie spodziewajmy się po filmwebie dobrej klasyfikacji filmów. "Zmierzch" to przecież horror pierwszej wody, a nie komedia z elementami żenady...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones