PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629224}

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
6,6 162 400
ocen
6,6 10 1 162400
4,7 23
oceny krytyków
Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2
użytkownik usunięty

Do finału Igrzysk Śmierci zostało już tylko 7
dni!!!

Tydzień!!!

ocenił(a) film na 10

Nareszcie !!!
Tydzień caluśki tydzień ^^
Niestety szkoda że to koniec :(
Oczywiście jadę na maraton ( dobrze że bilet kupiony bo już prawie miejsca brak na sali) bo drugiej okazji już nie będzie. Muszę się postarać o dostanie plakatu z kina bo rozpiernicza system . Jest ZAJE&%*#Y:D

użytkownik usunięty
Demetria098_2

teraz już 6 ;D

ocenił(a) film na 7

Było 600 dni, teraz zostało 6, boże kochany...

ocenił(a) film na 7
Pecia15

6 dni! :D

użytkownik usunięty
konradxyz

teraz 5 :)

filmowy_laufer

5 dni!!! <333

ocenił(a) film na 10
filmowy_laufer

4 dni !!!! :D

ocenił(a) film na 7
mr_destroyer

4 dni do mojej śmierci :D

użytkownik usunięty
Pecia15

3 D N I ! ! !

ocenił(a) film na 9

Co ty ze sobą zrobisz za te 3 dni? :)

użytkownik usunięty
Robert_Sawyer

Przez ostatni tydzień nic nie mogę zrobić ani się skupić, jestem zbyt rozkojarzony. Cały czas lookam, na odliczanie - jedyny lek. Bilety juz zakupione na 20.00! Nie wyobrażam sobie piątku.

ocenił(a) film na 7

Jakoś też nie mogę uwierzyć, ze to już za 3 dni..jeszcze niedawno było 600! Bilety kupione na 14:30 :D Oby nie było rozczarowania.

użytkownik usunięty
Pecia15

Dokładnie. Czuje się tak samo jak przed premierą WPO - pełen entuzjazmu, że to będzie najlepsza część (albo druga najlepsza) :D

ocenił(a) film na 8

Ja już po premierze dla dziennikarzy. Polecam, nie zawiedziecie się :)

użytkownik usunięty
lizzy321

Zazdroooooooooo!!!!!

ocenił(a) film na 10
lizzy321

Ja już nie mogę się doczekać !!! :D:D:D

mr_destroyer

Ja nie mogę sobie miejsca znaleźć w oczekiwaniu. Jeszcze tylko 2 dni :D

użytkownik usunięty
madzik_867

Cierpię na to samo... Piątek będzie najgorszy

ocenił(a) film na 10

Jutro czwartek a mnie już niesie :D

ocenił(a) film na 7
mr_destroyer

Do dnia premiery Igrzysk zostało 11 godzin!

ocenił(a) film na 8
Pecia15

Dziś ciekawa noc z maratonem Igrzysk Śmierci :) już się doczekać nie mogę :)

filmowy_laufer

Jako, że 600 dni temu (wspomnienia ;D) rozpocząłem odliczanie do finału Igrzysk, to tym razem je zakończę. Jejku jak to szybko zleciało...A wtedy wydawało się to nienamacalne.

Igrzyska dostępne w kinach już DZIŚ!!! <3

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Ten post to prawie że relikt :)

filmowy_laufer

jakie sporo? Przecież to już dzisiaj :DDDD

filmowy_laufer

teraz liczymy na minusie?

Piknik_na_skraju_drogi

Pewnie wymyślą jakiś spin-off, więc wiesz xd

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Za książki się lepiej weźcie i do nauki, a nie wyczekiwania urządzacie. Pomogło coś to wyczekiwanie?

donlemon89

Nauka u.mnie na dobrym poziomie wiec nie muszisz sie o to martwic. Tak, pokrzepiło serca fanów.

ocenił(a) film na 7
filmowy_laufer

Mam taką nadzieję :) Chociaż dla mnie to jest dziwne, bo zamiast starać się zapomnieć o tym (wiadomo, że nikt nie lubi wyczekiwania), to ciągle sobie poprzez to odliczanie przypominacie. Jakoś to dla mnie niezrozumiałe :P
Pozdrawiam.

donlemon89

Trudno mi odpowiedzieć na twoją koncepcję. Hmm, wydaje mi się, że po prostu to przypominało nam, że jesteśmy coraz bliżej finału i to nas podnosiło na duchu ;)

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Zalet ten film ma tysiąc, więc skupiam się na wadach :)

1. Brak genialnej rozmowy tel Katniss z Haymitchem. 'Czy gdybyś to ty była na miejscu Peety, to czy on zachowałby się tak, jak ty?'.
2. Scena ze świetlną pułapką i mięsozgryzarką zrobiona na skróty. Zwłaszcza tej pierwszej- i bezradności Katniss i Gale- mi żal.
3. Scena, gdy Katniss zabija niewinną cywilkę. Dla fabuły może nieważne, dla znaczenia owszem!
4. Finał. Brak zdania o 'znacznie gorszych zabawach'.

Reszta genialna!

michal.2907

Nie powiedziała o gorszych zabawach?

Kategoria PG-13 więc pułapki musiały być "gładkie".

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Nie, nie powiedziała. O ile pamiętam. Reszta sceny treściowo ok, ale brakło mi tej słodko- gorzkiej wymowy. Tej Katniss radzącej sobie z koszmarami i trzęsących się rąk Peety. Finałowi brakuje tej przygnębiającej nuty.

Akurat z PG13 radzili sobie świetnie. Np. w scenach z czarną mazią albo w kanałach. Pułapki były i to IMHO nie była kwestia 'gładkości', ale pośpiechu.Jakby film trwał jeszcze z 20 min byłaby dycha :)

Po seansie obu Kosogłosów jeszcze mocniej żałuje, że nie podzielili na pół WPO. Trzeba było!

michal.2907

Akurat dla mnie WPO nie musieli dzielić wystarczyłoby żeby trochę wydłużyli, bo wiadomo, że jest taki moment w filmie, że dopiero co uciekli od mgły a tu już zmiechy są, a w książce trochę wolniej się to dzieje :)

ocenił(a) film na 9
filmowy_laufer

Ano jakby to trwało trzy godziny też byłoby oki, ale brałem poprawkę na oczekiwania widowni. Dwa hity to marketingowo lepszy pomysł niż jeden wydłużony :)

michal.2907

Gdyby go podzielili to wątpię, żeby 1 część była hitem ;)

ocenił(a) film na 9
michal.2907

4.Jak to nie mówiła? 2 razy byłem w kinie i za każdym razem mówiła :D ale mimo to zakończenie zbyt cukierkowe...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones