PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775599}

Ikar

Icarus
7,7 22 908
ocen
7,7 10 1 22908
7,4 17
ocen krytyków
Ikar
powrót do forum filmu Ikar

Od lat trenuję trójbój siłowy, zawsze byłem czysty, bo zajmuję się tym amatorsko. Moje wyniki były za słabe, aby walczyć o podium. Dodatkowo nigdy nie było wystarczająco kasy na "laby", a środki z podziemia mnie nie interesują.

Osobiście nie przeszkadza mi doping w sporcie zawodowym. Mam świadomość, że każdy na tym poziomie bierze. Istota środków nielegalnych to nie tylko oszukiwanie. Igrzyska=emocje, ludzie musieli by się liczyć, że bez dopingu już nigdy nie przekroczylibyśmy większości aktualnie ustanowionych rekordów. Tylko przekraczanie medycznych granic i szukanie genetycznych freaków pozwoli pobijać wyniki. Sport zawodowy to niesamowite obciążenie, każdy kto trenował choć pół zawodowo i łączył dom, pracę i sport, wie, że brak regeneracji i stres szybko zniszczy progres. Taki sportowiec zaraz popadnie w kontuzje.

Dajcie proszę znać jaka jest Wasza opinia o dopingu w sporcie. Nie opisywałem jeszcze części argumentów "za", zostawiam furtkę do rozmowy i nie chciałem, aby mój post był za długi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones