PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92264}

Reflections in Black

Il Vizio ha le calze nere
5,0 9
ocen
5,0 10 1 9

Il Vizio ha le calze nere
powrót do forum filmu Il Vizio ha le calze nere

Trzy kobiety giną zamordowane przez tajemniczą, odzianą w czarny płaszcz morderczyni (?) Wpierw Nellie (Daniela Giordano), potem sekretarka prawnika Anselmi, Emma (Giovanna D'Albore), następnie jeszcze jedna kobieta imieniem Marilyn. Wszystkie ofiary łączyła przyjaźń z żoną prawnika Leonorą (Dagmar Lassander). Inspektor Lavena (John Richardson) wraz ze swoim wspólnikiem (którego gra reżyser filmu Tano Cimarosa) próbują natrafić na trop sprawcy serii morderstw...

Moja kopia "Reflections in Black" trwa zaledwie 74 minuty, słyszałem o dłuższej hiszpańskiej wersji, której nie miałem okazji oglądać. Całkiem przyzwoite, acz raczej niezbyt zapadające w pamięć giallo z pięknymi Dagmar Lassander i Magdą Konopką. Sporo nagości, drapieżne lesbijki oraz sceny lesbijskie, odrobina gore - niestety wizualnie "Reflections in Black" nie zachwyca. Jednak wielbiciele włoskich gialli powinni po ten film sięgnąć. :-)

ocenił(a) film na 6
khanate

"To seksualna rewolucja! Nie wiedziałeś, że dziś dziewczęta palą swoje staniki?" :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones