PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513964}

Ilu miałaś facetów?

What's Your Number?
6,2 54 942
oceny
6,2 10 1 54942
4,3 3
oceny krytyków
Ilu miałaś facetów
powrót do forum filmu Ilu miałaś facetów?

Juz czuje że swoja wypowiedzią narażę sie na kupę negatywnych komentarzy, ale mogliby wreszcie stworzyć jakąś bardziej rzeczywistą komedie romantyczną. Nie mogła już zostać z tym bogatym przystojniakiem. Przecież jak mówiła był ideałem. Jak już chciał reżyser ich rozłączyć to mógł mu jakaś większą wadę wcisnąć, a nie to je jest mądrym spokojnym i ułożonym mężczyzna.

Jak dla mnie to główna bohaterka zachowała się jak gówniara. Nie stała w uczuciach, przebierała w facetach by znaleźć tego "jedynego", a gdy już znalazła kogoś porządnego to stwierdziła "mam gdzieś sztywnego ułożonego porządnego faceta, wezmę gościa bez perspektyw, bo przecież zakochałam sie w nim gdy on ukrywał się u mnie przed swoja trzysta którąś kochanką".

Przegięta przewidywalna i bez sensu fabuła,ale gra aktorska bardzo fajna z wyjątkiem Anna Faris nie przekonała mnie. No i wielu momentach śmieszny wiec ogólna ocena 6/10

ocenił(a) film na 8
szalonaa1987

Co by nie pisać o prostocie i przewidywalności ma swoje piekne momenty.
Nagiego Chrisa, toast na barze, wesoło się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones