PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513964}

Ilu miałaś facetów?

What's Your Number?
6,2 54 942
oceny
6,2 10 1 54942
4,3 3
oceny krytyków
Ilu miałaś facetów
powrót do forum filmu Ilu miałaś facetów?

Ogląda się całkiem przyjemnie.. Uwielbiam takie filmiki, a jeżeli ktoś ogląda je tylko po to żeby krytykować to może lepiej znaleźć sobie jakieś ciekawsze zajęcie.. :) ???

zuuraaw

a może po prostu przeżuci się na inny gatunek?:) I chyba tak zrobię bo jak tak patrze to takie filmiki sa naprawdę robione na jedno kopyto, według jednego dwóch maks trzech oklepanych do bólu schematów, no sory ale ja po obejrzeniu kilkunastu takich komedii mam dosyć, na początku były fajne ale teraz? sprawiają coraz mniej frajdy z ogladania....

ocenił(a) film na 8
ZeneQr

są gusta i guściki :) i o nich podobno się nie dyskutuje :) to mają do siebie komedie rom, że końcówki są przeważnie przewidywalne i tak już będzie zawsze :) podobne fabuły mają inne gatunki - pewien utarty stereotyp od początku do końca :)

zuuraaw

masz rację:) co do gustów a takze do tego ze są w innych gatunkach też schematy ale w innych gatunkach nie widać aż tak tego schematu:) ale to zależy też od jakości danego filmu:)
Ten film poleciła mi klerzanka a więc płeć piękna czyli docelowy odbiorca komedi romantycznych:) podobał sie jej myśle sobie:) tez obejrzę ale no wyszło jak wyszło;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones