PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 772
oceny
5,9 10 1 57772
4,6 7
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

2 część

ocenił(a) film na 9

wie ktoś czy będzie druga część ? jak tak to kiedy i jaki dokładny tytuł będzie miał ten film bo czasami się zdarza że 2 część filmu ma w ogóle inny tytuł nienawiązujący do 1 części?

ocenił(a) film na 7
Arek92_filmweb

wie ktos?

ocenił(a) film na 6
Arek92_filmweb

bedzie info, chociaz narazie cicho

Arek92_filmweb

serio ktos chce kontynuacje?

ocenił(a) film na 9
RadoslawKamil

ja chce, lubię takie filmy :)

ocenił(a) film na 9
Arek92_filmweb

Ale właściwie skąd pomysł że miałaby być część druga, hę ? Raz, że nic na ten temat nikt nie mówił, dwa- nie był to żaden sukces kasowy i trzy - przynajmniej dla mnie ta historia jest zamkniętą całością, no więc hę?...

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

Co nie zmienia faktu, że chciałbym zobaczyć jeszcze coś w takich klimatach, może GOD OF WAR?...

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

dokładnie tak jakiś film w tym stylu przydałby się, co to za film ??? musiałeś coś pokręcić z tytułem ;-) bo jak wpisuje tak jak napisałeś to nie pokazuje mi żadnego filmu ale za to jest gra

ocenił(a) film na 9
Arek92_filmweb

Miałem na myśli ekranizację gry GOD OF WAR, parę lat temu była zapowiedziana, wiem, że coś tam grzebią przy scenariuszu, ale ogólnie to raczej sprawa odległej przyszłości.

ocenił(a) film na 9
hellboyjr

końcówka filmu wskazywała na to że może być druga część :)

ocenił(a) film na 9
Arek92_filmweb

Hmm, być może, gdyby film okazał się sukcesem finansowym, ale byłoby to raczej robione na siłę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones