PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485474}
5,9 57 767
ocen
5,9 10 1 57767
4,5 6
ocen krytyków
Immortals. Bogowie i herosi
powrót do forum filmu Immortals. Bogowie i herosi

Uwielbiam takie filmy, pełne fantasy, klimat potrafi przenieść widza w zupełnie inny świat, mroczny świat swojej własnej fantazji, a aktorzy...hmm miodzio, nieśmiertelny Rourke !

użytkownik usunięty
UPADLY_WIDZ

Szkoda tylko że momentami razi tragiczną wręcz sztucznością, zwłaszcza przy bitwie z Tytanami. Ty to pewnie mało filmów widziałeś, skoro dopatrzyłeś się mrocznego klimatu. Klimat był, ale tylko przez pierwsze pół godziny i niczym się za bardzo nie wyróżniał. Zwykły przeciętniak jakich wiele z motywem mitologii. Na pewno nie zasługuje na miano arcydzieła. Ale zaraz, gdzie twoje argumenty? Kolejny pusty temat i zachwyt niczym nie poparty ;)

ocenił(a) film na 10

buhahaha dziecko drogie dobrze czytaj cale tematy a nie tylko to co Ty chcesz... nie masz pojecia o magii kina!

użytkownik usunięty
UPADLY_WIDZ

Jak się nie ma rzeczowych, konkretnych argumentów, to najlepiej jest się zasłonić magią kina ;)
Wysil swoje szare komórki i podaj je w końcu, czy jednak nie potrafisz?

ale jakie szare komórki? u niego? :]

użytkownik usunięty
the_men_from_okinawa

Trzy razy na niego trafiłem w sumie i za każdym razem zgrabnie unika podawania argumentów.
On tak zawsze? :S

ocenił(a) film na 5
UPADLY_WIDZ

Półtorej godziny? Ja oglądałem wersję dwugodzinną i film niczym mnie nie zachwycił.

użytkownik usunięty
cyfrowy_baron

Może przespał ostatnie pół godziny xD

ocenił(a) film na 7
UPADLY_WIDZ

Film jest dobry ale zgodzę się z przedmówcami, że niczym nie zachwyca. Fabularnie o gniot. Dobra akcja podtrzymuję to żeby wystawić pozytywną ocenę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones