PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=184800}

Imperium wilków

L'empire des loups
6,6 10 923
oceny
6,6 10 1 10923
5,3 3
oceny krytyków
Imperium wilków
powrót do forum filmu Imperium wilków

Pytanko

użytkownik usunięty

Wczoraj oglądałem film, dałem 8/10. Ciekawa fabuła, dobrzy aktorzy choć film mógł być troche prostszy. Jednakże większość wątków zrozumiałem, zastanawiałem się tylko dlaczego Shiffer chciał zabić główną bohaterkę... przecież mógł ją tylko postrzelić i dzięki temu dowiedzial by się więcej o organizacji wilków. A wychodzi na to, że chciał by tylko narkotyków, ale ok ;)

Dwa pytanka:

1. W scenie w szwalni, gdy wchodzą do kanałów bodajże, jeden z nich mówi aby odwiedzic pokój 34 bo tak jest pomocnik mordecy. Skąd niby wiedzieli, że 34?? Liczba ta, nie pada w filmie, a mordercja nie zostawia takich śladów.

2. Półksiężyce to znak Wilków czy inna organizacja??

Mnie również od razu zastanowiła ta sprawa z nr 34. Film leciał późno więc myślałam że coś przegapiłam ale jaki widać nie jestem sama.

ocenił(a) film na 6

Dregonix, nie rozkminiasz jak wygląda flaga Turcji ? Przypomnij sobie, to może sam znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Uważam, że jednak nie zrozumiałeś sensu i wymowy filmu, (świadczą o tym Twoje nietrafne wypowiedzi) ale w sumie mnie to nie obchodzi. Film miał wielki potencjał - główna rola żeńska zagrana doskonale - ale logicznym było, że tylko pewne motywy są ciekawe i frapujące, a koniec i rozwiązanie będą słabe.

użytkownik usunięty
karzyna9

To napisz jaki jest sens filmu... i jakie moje wypowiedzi są nietrafne.

Dla mnie to dobry film, który opowiada o losie Turczynki ( i pobocznie wielu innych osób z tego kraju), pracy policji i okrucieństwie ludzi i tym jak łatwo nimi manipulować.

Właścicielka szwalni pokazuje "na palcach" numer 34 /jest ujęcie jak stoi za stołem i nienaturalnie układa dłonie na blacie pokazując jedną ręką 3 palce a drugą 4/.

ocenił(a) film na 8
Partenia

Dobra jesteś. W ogóle tego nie zauważyłam. Myślałam że ona pokazuje, że ma ucięty palec, co miało im uświadomić rozmiar okrucieństw jakich się dopuszcza ktoś, czy coś o czym akurat opowiadała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones