PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649564}
7,0 14 346
ocen
7,0 10 1 14346
In Your Eyes
powrót do forum filmu In Your Eyes

Filmy dzielę na 3 kategorie:
1. Te które mi się nie podobały, bądź mnie nudziły.
2. Te które z przyjemnością oglądałem, ale jakoś nie odbiły na mnie szczególnego piętna.
3. Te które chodzą mi po głowie kilka dni po seansie.

"In Your Eyes" idealnie wstrzeliwuje się w 3 kategorię. Do tego stopnia odbił na mnie piętno, że postanowiłem od podstaw nauczyć się obróbki wideo i zmontowałem klip do jednej z oficjalnych piosenek (aż żal mi było że do tak pięknej piosenki nie ma klipu).

Coś w tym jest, że te wartościowe materiały nie mają aż tak dużej popularności na yt... Ludzie wolą karmić się papką. : /

Senso563

wysokie oceny..jutro obejrze..mam nadzieje ze warto..

ocenił(a) film na 9
Senso563

A inne filmy z tej 3 kategorii jakie polecisz? Uwielbiam filmy, które długo siedzą w głowie :)

ocenił(a) film na 8
BananowaOna

Polecam wszystkie filmy które oceniłem na ≤7, znajdziesz coś dla siebie. :)

ocenił(a) film na 9
Senso563

Dziękuję, a coś szczególnie polecasz? :)

ocenił(a) film na 8
BananowaOna

Pewnie większość widziałaś:
- Wiek Adaline,
- Charlie St. Cloud,
- The Longest Ride,
- If I Stay,
- The Secret Life of Walter Mitty,
- The Way Way Back,
- The First Time.

Mi się podobały. :)

ocenił(a) film na 7
Senso563

Film jest rzeczywiście wyjątkowy, z drugiej strony mi bardzo przeszkadzały wybrane sceny, które się dłużyły... Ale w moim rankingu jest to taka wyjątkowa 7, jakkolwiek to brzmi ;-)

Senso563

Dziwne, ale ja odniosłam całkiem odwrotne wrażenie. Pomysł wydawał mi się fajny, jednak wykonanie już nie za bardzo. Był do bólu przewidywalny, taka idealna bajka. Ona bogata ,wszystko mająca acz nieszczęśliwa, on zdolny i piękny lecz za młodu skierowany na złą ścieżkę. To stare cliche, kopciuszek, dirty dancing itd. W dodatku przydługawe i irytujące sceny jak rozmawiają ze sobą w miejscach publicznych. Właściwie cały film to czekanie aż coś się sypnie. Scena finałowa niczym z tanich filmów akcji. Bardzo się zawiodłam.

Jak pisałam sam temat bardzo fajny. Jeśli Cię interesuje to polecam serial "Sens8". O wiele lepsza gra aktorska i ciekawsze wątki i problemy głównych bohaterów. Jedyne co może odrzucać to duża ilość scen erotycznych, niestety seriale Netflixa mają to do siebie a nie każdemu to pasuje, zawsze można je przewinąć. Mimo to szczerze polecam, motyw telepatii wykorzystany został by pokazać o wiele więcej różnych osobowości, doświadczeń i emocji.

Senso563

nie wierzę - co w tym filmie jest wyjątkowego - dla mnie to psychodelik o dwojgu popaprańcach nie radzących sobie z przeszłością ani nie mających widoków na przyszłość - ani to romans ani SF - no może przy-głupawe fantasy bo w tę kategorię można wrzucić wszystko.

ocenił(a) film na 10
Senso563

Dziś każdy używa słuchawek do rozmowy i nadal nie mogę się przyzwyczaić jak ktoś rozmawia i nie wiem czy mówi do mnie czy z kimś rozmawia. Czasem z tego śmieszne sytuacje powstają.
Film mi się bardzo podobał, może brakowało mi czegoś co by wyjaśniło więź między nimi ale z drugiej strony wyjaśnienie mogło by namieszać a tak pozostaje to w naszych domysłach. Tak najprościej można to uznać za przeznaczenie, które dość wolno ale jednak dąży do spotkania się dwojga ludzi. Urodzi im się dziecko, które wymyśli słuchawki bluetooth.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones