PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=530652}
3,8 16
ocen
3,8 10 1 16

In the Blink of an Eye
powrót do forum filmu In the Blink of an Eye

marnosc nad marnosciami ... przede wszystkim zaden thriller tylko gatunkowe nie wiadomo co... a najgorsze ze wyjsciowy
pomysl wcale nie byl zly i mial szanse na takie solidne sf klasy B-... chociaz jedno musze temu filmowi przyznac e oferowal az 3
twisty... zaczal jako policyjny thriller, potem przeszedl w klimaty trojkata bermudzkiego, a skonczyl jako katolicki manifest tak samo
slaby jak obydwie wersje omega code.. nie wiem co to mialo byc w ogole, przykro mi to mowic jako osobie wierzacej, ale
jakikolwiek byl cel tej produkcji to koncowy efekt jest zenujacy w kazdym sensie.. no i jeszcze ten eric roberts wziety zeby na
posterze byl chociaz jeden prawdziwy aktor... szkoda tylko ze w calym filmie ma 4 scenki po 10 sekund kazda...

michostr86

gdybyś był wierzący wiedziałbyś, że o to w tym wszystkim chodzi ;)

ocenił(a) film na 2
michostr86

tam miało być, że NIE o to w tym chodzi. ale mniejsza z tym. but remember. chrześcijanie to nie tylko katolicy.

ocenił(a) film na 2
doripomidori

ja nie mowie o tym czy historia i pomysl na ten film byly zle.. mowie ze do dupy jest cala reszta.. to ze film jest religijny i jest po linii mojej wiary nie oznacza automatycznie ze jest to dla mnie swietny film jesli rzeczy takie jak scenariusz, aktorstwo, zdjecia, scenografia itp po prostu leza..

michostr86

to prawda. sęk w tym, że film nie został po to nakręcony, żeby zbierać nagrody. nakręcili go, żeby Ci opowiedzieć Ewangelię. i tyle.

ocenił(a) film na 2
doripomidori

to nastepnym razem niech sie lepiej postaraja bo w film to nie to samo co tekst..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones