PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501471}
6,2 570
ocen
6,2 10 1 570
Incydent
powrót do forum filmu Incydent

genialny

użytkownik usunięty

nowość w dzisiejszym polskim kinie. film który otwiera Kwiecińskiemu wrota do kariery i umożliwił mu studiowanie w Anglii. Opowieść o młodym mężczyźnie który w wyniku nieporozumienia doprowadza do śmierci obcego człowieka. Ukrywa ciało,ale nie może przestać myśleć o zaistniałym incydencie. Na miejsce "zbrodni" zagląda coraz częściej...
Kłopotliwe próby ukrycia trupa są świetnie wyreżyserowane i dostarczają niesamowitego napięcia. Gdyby pokusić się o większą garść groteski mógłbym rzucić myśl o inspiracje nową falą i Antonionim. Jednak jak powiedział sam reżyser,do nakręcenia filmu sprowokował go przede wszystkim temat zła budzącego się w człowieku i jego rekonstrukcja. Świetna muzyka,dobry Pawlicki i rewelacyjny Czarnota.

Nie mogłeś napisać, że dobry, i że warto? Musiałeś dodawać o co chodzi zdradzając tym samym 35 min filmu?

a co takiego rewelacyjnego było w Czarnocie, który zagrał 20 sekund?

ocenił(a) film na 7
m_listkiewicz

Tak mało zagrał, że nawet mi umknął gdzieś ten fragment. :P A oglądałam dosłownie przed chwilą.

Milena_96

coś jak Korowina: "Reżyser musiał wielokrotnie zwalniać taśmę, żeby zobaczyć czy korowina się nagrała czy nie..."

ocenił(a) film na 6
m_listkiewicz

heh, dla mnie ta scena z Czarnotą zagrana fatalnie. zdecydowanie najgorszy moment filmu. Potem było już lepiej :)

druid_3

Ciekawe gdzie tam w ogóle są jakieś dobre momenty filmu:-)

ocenił(a) film na 7

dzięki za zdradzenie całej fabuły - brawo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones