PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1213}

Indiana Jones i ostatnia krucjata

Indiana Jones and the Last Crusade
7,7 250 529
ocen
7,7 10 1 250529
7,9 35
ocen krytyków
Indiana Jones i ostatnia krucjata
powrót do forum filmu Indiana Jones i ostatnia krucjata

Najlepsza!

ocenił(a) film na 8

Ta część Indiany Jonesa, jest zdecydowanie najlepszą częścią ze wszystkich !

ocenił(a) film na 10
Rafalino_1000

Zgadza się, to moja ulubiona część Indiany. Zresztą cała oryginalna trylogia była fajna. Niestety 4 to pomyłka.

ocenił(a) film na 9
bandolier

Uwielbiam tą część chociaż uważam że Poszukiwacze zaginionej arki lepsze. Czwarta część to padaka straciła klimat, ale muszę przyznać że Ford daje radę jak na dziadka :)

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

Arka chyba minimalnie lepsza, ale w tej części mieliśmy genialnego Connerego i świetną wstawkę z młodości Indiany o scenie na sterowcu nie wspominając ;)

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

dobrze ze Szydlowski jest lektorem

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

IMHO "Poszukiwacze Zaginionej Arki" zdecydowanie najlepsza część. Ta jest minimalnie gorsza - miło było sobie odświerzyć w TV. Po tylu latach film nadal zachwyca.

ocenił(a) film na 10
STAMiNA

Najpierw piszesz, że 1 zdecydowanie najlepsza, a w kolejnym zdaniu, że 3 minimalnie gorsza :D.

LeoMessi86

No i.....
czego nie rozumiesz?

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

dla mnie wszystko jest tak samo dobre, 4 części nie widziałam

ocenił(a) film na 8
monika199406

>4 części nie widziałam
To zobacz. Ta część nadal trzyma poziom.

ocenił(a) film na 9
STAMiNA

spoko

Rafalino_1000

Szacunek za zdjęcie profilowe! Już niedługo Moc się przebudzi...

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

Szlagier i najlepsza część to Poszukiwacze zaginionej arki a najsłabsza ostatnia część.

użytkownik usunięty
Rafalino_1000

Rzeczywiście najlepszy! Genialny Harrison Ford, ale duża w tym też zasługa Seana Connery'ego.

ocenił(a) film na 1
Rafalino_1000

Chyba zdecydowanie najgorsza.Ogólnie uważam tę serię za pomyłkę ale ta to szczyt idiotyzmu

ocenił(a) film na 10
Filmquirer

Ej. Są w ogóle jakies filmy, które lubisz?

ju7689sp9

O tak ten gość ma bardzo wyrafirowany gust jeżeli chodzi o filmy pewnie jego ukochany film to Jaś Fasola

ocenił(a) film na 9
Filmquirer

jaki debil :D

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

Wszystkie III części oceniłem na 8, ale zgadzam się, że ta jest najlepsza. Niektóre sceny do śmichu genialne :D

Rafalino_1000

Ogólnie ojca i syna dzieli 12 lat różnicy. To mnie strasznie drażniło w tym filmie, bo pomimo charakteryzacji wiedziałem jaka jest między nimi różnica.

ocenił(a) film na 8
Rafalino_1000

totalnie się zgadzam, lepszej części Indiany od tej jeszcze nie wyprodukowano :D

ocenił(a) film na 9
Rafalino_1000

Dla mnie też ta część nr 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones