PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98925}
7,6 19 006
ocen
7,6 10 1 19006
7,5 10
ocen krytyków
Infernal Affairs: Piekielna gra
powrót do forum filmu Infernal Affairs: Piekielna gra

Gdyby...

ocenił(a) film na 9

Gdyby był taki film w Poslce to kogo widzielisbyście w obsadzie? Tylko polaskich aktorów proszę... Ja jakoś nie potrafie sobie wyobrazić kogoś z Polaków w tych rolach ;)

ocenił(a) film na 9
Mr__X

No to ja napisze kogo bym widział z krajowych aktorów:
*Ming - /szpieg Sam'a/ - Maciek Stuhr (byłoby to wyzwanie, bo raczej nie grywa czarnych charakterów, ale myślę, że by podołał)
*Chan Wing Yan - /tajniak policji/ - Maciek Zakościelny, bo jest to nijaki aktorzyna jeżeli idzie o przedstawianie uczuć, a ta rola ma w sobie trochę z tych, w których potrzeba kogoś z kamienną twarzą
*pani psycholog - Maja Ostaszewska - cud miód i orzeszki
*Sam - /szef mafii/ - najlepiej to Lew Rywin, ale jak go zagra inny emeryt z brzuszkiem (byle nie "Ferdek Kiepski") to też nie będę narzekał, a tak na poważnie to ja bym tu widział zmianę w scenariuszu i wsadził "złą kobietę", najlepiej Kożuchowską, bo niewiele by trzeba było, aby z niej zrobić suchotnicę, co pociąga za sznurki
*Karolak i Baka by się nadali do roli "mniejszego" zbira
*szefem policji to kogoś z "szefostwa w Kryminalnych" też można by obsadzić

to takie moje odczucia, chociaż na polskim kinie wspolczesnym to się malo znam

MacVas

Tego filmu z twoją obsadą za Chiny bym nie obejrzał. :) Stuhr? Zakościelny?
Jak dla mnie to można by tak:
Ming- Borys Szyc
Chan Wing Yan- Radosław Pazura
Sam- Jerzy Stuhr
Szef Policji- Gajos

krzychos

taaaaa polacy z miejsca zjeba.li by ten pomysł filmowy i wsadzili jakąś romantyczną kupee. Poza tym wolą oglądać Klan, złotopolskich i inne gówna, skoro taki film jak infernal Affairs puszczają koło 23:00. Chielibyście żeby klasykie kina polskiego puszczali w nocy ? Bo ja nie. A skoro puszczają takieg gówno jak XXX2 następny level jako megahit, a Piekielną Grę w tygodniu i to w nocy to jest jakaś kpina. KPINa kpina i kpina.

A jeśłi pytasz kto by zagrał w tym filmie to Ci mówię. Cichopek, Doda, Małaszyński oraz ludzie z tańcząc z gwiazdami i jak oni śpiewają:D nie zdziwiłbym się jakby jeszcze zrobili z tych dwóch progamów jakiś jeszcze casting do filmu na podstawie jak oni wycinają kwiatki z A4.

ocenił(a) film na 10
Redgard

dobre:D i dużo w tym prawdy.. niestety u nas nie robi się dobrych filmów ostatnimi czasy.. a komedie romantyczne widocznie się sprzedają, choć prawdę powiedziawszy, nie wiem kto może na to chodzić..

MacVas

Co za obsada, no pożal się Boże. Kożuchowska? Ma łatkę Hanki Mostowiak, a to producenci też biorą pod uwagę, poza tym wcale taką dobrą aktorką nie jest. Ostaszewska?Tu ma być jakaś ładna kobieta, młoda. Lew Rywin się nie nadaje do takiego dynamicznego filmu. Karolak?... Widać fan Kryminalnych.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

no to żeś rozwalił system..komentując mój post z 2007 roku, winszuję podbudki :D

większość z tych aktorów co prorokowałem to dzisiaj pupilki TVN'u i poszukiwacze "łatwej kasy" - a Hankę zabrały kartony..

MacVas

Dziękuje bardzo, a przepraszam, to Kożuchowska znaczy wcześniej była przez ciebie uważana lepiej, tak? Bo tak z tego wynika, że przez kartony teraz gorzej ją postrzegasz. Lew Rywin w 2007 roku sie nadawał, a teraz nie, to samo Ostaszewska, Karolak? Rozmawiajmy o nazwiskach, a nie o czasie, bo jeśli już mówić o czasie, to działa na ich korzyść te cztery lata.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

Czepiasz się czy jak? Zresztą zastanów się, dokąd zmierzasz w swoich osądach aktorów. Najpierw sam piszesz, że Kożuchowska ma łatkę Hanki Mostowiak, a potem piszesz, że czas działa na jej korzyść? Niby, że jak?

To samo Karolak - o ile kilka lat temu był mało rozpoznawalny - dobrze zagraną rolą z Kryminalnych, których "nie, nie jestem fanem". Jak można rozmawiać o nazwiskach, bez patrzenia przez pryzmat ich ról odegranych na przestrzeni lat - wtedy mieli inne cv, teraz mają inne.. to że bogatsze wcale nie oznacza, że lepsze.
Ostaszewskiej zwyczajnie nie doceniasz, albo nie znasz jej najlepszych ról.
Co do Lwa, to również nie mam zamiaru polemizować, bo widzę że dla zasady jesteś na nie.., a skoro Twoim zdaniem rola Sam'a w tym filmie wpływała jakoś na jego ogólną dynamikę, to wybacz że podjąłem wątek.

MacVas

To, że jest lepszą aktorką, to nie znaczy, że dobrą, logika nie boli i nie zawsze jest taka jak nam się wydaje. Nie, nie jestem ogólnie na nie, zobacz niżej. Napisałem gostkowi, iż fajna obsada, przecież tu nie chodzi o ciebie, bo cię nie znam. Poprostu podałeś obsadę pożal się Boże. Niżej podawali lepsze i tyle.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

hehe..rozwalasz mnie z tym "pożal się Boże"
wybacz mój błędny osąd polskiej kinematografii, po Twoich wypowiedziach nawracam się na starą prawdę - lepsze jest wrogiem dobrego :))
PS.
nie czepiam się do tego, że akurat przywaliłeś się do mojego składu, ale tego, że polemizujesz z czymś co jest już "średnio" aktualne. Komentowanie wypowiedzi napisanej 4,5roku temu, do tego z dopiskiem w stylu "pożal się Boże" uważam za niedorzeczne. Teraz tylko odczekać kolejne cztery lata i zobaczymy czy nie wycofasz się ze swoich słów o Małachu i Żurawskim, gdy okaże się iż spoczną w serialu z gatunku "nie kończąca się.."

imho, nie chodzi o podawanie lepszych czy gorszych - o gustach się nie dyskutuje

MacVas

Ty mnie też. Widzę, że próbujesz się odgryźć jakimś tanim żarcikiem, bo ktoś cię skrytykował. Dobra, gadaj zdrów, ja z tobą nie zamierzam.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

ciekawe..jakoś sam rozpętałeś zamęt, a teraz tulisz ogon i umykasz, ale może faktycznie szkoda słów..

nie jest w moim stylu odgryzanie się, z reguły wogóle unikam nakręcania tego typu wymiany zdań po tanich prowokacjach, jak widać źle zrobiłem, że odstapiłem od tej zasady.
i nie chodzi o to by krytkować, ale by robić to konstruktywnie.. przemyśl zanim znowu wylejesz na kogoś mało trafne albo wogóle "nie na czasie" argumenty

MacVas

Ile razy jeszcze będziesz odpisywał, zanim poczujesz się dowartościowany. Dzieciuch, papa.

ocenił(a) film na 9
Mowiacy_do_reki

skoro 4,5roku siedziałem cicho w temacie to chyba teraz mogę sobie popisać, gdy mnie wywołałeś do tablicy..
i nie potrzebuję być dowartościowywany tak samo jak zwykły człowiek nie potrzebuje "do szczęścia" być oczernianym czy wyzywanym od dzieciuchów przez anonimowych rozówców.. żenuaaaaaaa..dobranoc

ocenił(a) film na 10
Mr__X

Bezsprzecznie jako Yan najlepszy byłby Boguś Linda a jako Ming świetny byłby Mirosław Baka wyobraźcie sobie jak taki Yan mówi do Minga "Nie chce mi się z tobą gadać bo Ty złym gliną jesteś"

ocenił(a) film na 9
Ghoost667

Ming - Marcin Dorociński
Chan Wing Yan - Borys Szyc
lub na odwrót...
Sam - Andrzej Grabowski
Szef policji - Daniel Olbrychski...
Mogłoby wyjść nieźle z takim zestawieniem np :)

ocenił(a) film na 9
Mr__X

Powstało by w Polsce:
Reżyseria: A.Wajda

obsada:
Ming - Don Pedro z krainy deszczowców
Yan - Tytus
Sam - miś Uszatek
SP Wong - miś Coralgol
Mary - Pyza
dr Jee - Tola

W Polsce taki film?
My tworzymy badziew w stylu Świadek koronny.

ocenił(a) film na 5
Mr__X

Żaden polaczek nie dorówna nawet śmierdzącym japońca polscy aktorzy nie nadawaj się zupełnie do niczego zresztą tak jak polscy reżyserzy dno totalne.

ocenił(a) film na 8
Mr__X

Ming - Paweł Małaszyński - wbrew pozorom to całkiem dobry aktor, tylko dla chleba w kontach musi grywać
Yan - Michał Żurawski
Sam - Krzysztof Globisz
Wong - Piotr Fronczewski

lt_col_John_Sheppard

Fajna obsada.

ocenił(a) film na 10
Mr__X

wtyczka policji maciej zakościelny
wtyczka mafii filip bobek
szef policji boguslaw linda
szef mafii jerzy stuhr
pani psycholog-malgorzata socha

ocenił(a) film na 8
dawid10809

A Żebrowski? :P

dawid10809

Ta też, choć Zakościelny tak średnio. No i Linda? Raczej nie ta rola.

Mr__X

http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114628,9938675,Polska__Infiltracja___Michal_Z ebrowski_i_Pawel_Malaszynski.html :)

użytkownik usunięty
Mr__X

Sam - Grzegorz Lato

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones