PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136005}

Infiltracja

The Departed
8,0 342 826
ocen
8,0 10 1 342826
7,5 43
oceny krytyków
Infiltracja
powrót do forum filmu Infiltracja

Rewelacja

ocenił(a) film na 10

Dicaprio pokazuje zajebiste zmęczenie bohatera od pierwszych minut do końca pokazuje jak nie daje sobie rady psychicznie i w każdej chwili może wybuchnąć te łzy w oczach które pokazują ze on chce żeby to się jak najszybciej skończyło i to spojrzenie Billiego kiedy French zabija Briana to pokazywało jak jest silny psychicznie i to przemówienie jak się czuje i kiedy to się wszystko dzieje jego serce bije ale ręka nawet nie drgnie.Według mnie jedna z najlepszych ról Dicaprio

ocenił(a) film na 7
Blitz200

Zgadzam się. Mistrzostwo:)

ocenił(a) film na 10
mikula1991

widzę że takie same odczucia po filmie? :)

ocenił(a) film na 10
Blitz200

Di Caprio jest w tym filmie REWELACYJNY. Chyba nie widziałam go w lepiej zagranej roli... (?) Nie przypominam sobie. Widziałam film jakiś czas temu... Piszesz o scenie, gdzie "...French zabija Briana..." itd. Nie wiem, o jaką scenę chodzi... Kim był Brian???

ocenił(a) film na 10
meczys

To ta scena kiedy Billy opowiada jak się czuję

ocenił(a) film na 7
meczys

To jest po prostu Leo. Genialny aktor,który potrafi się wcielić w każdą rolę i uczynić z niej niezwykle wiarygodną kreacje. A kunszt okazywania uczuć i emocji wynika pewnie nie tylko z wrodzonego talentu, lecz również z wewnętrznej wrażliwości.

Blitz200

Perfekcyjna rola. Leo w ogole,jest mistrzem w przekazywaniu emocji i co najważniejsze w każdym filmie robi to inaczej,inaczej oddaje emocje - w zależnośći od wymogów roli. Arcymistrz. Akcentowanie w "Aviatorze" czy przede wszystkim "Krwawym diamencie" na poziomie najwyższym z możliwych. W tej roli przez ekran było czuć jak go dusi. To samo robil w np. "Drodze do szczescia","Wyspie tajemnic" czy "Wilekim Gatsbym" - ale calkowicie inaczej jak wspomnialem na poczatku. Każda jego rola jest perfekcyjna To po prostu naturszczyk i oszlifowany od poczatku("Co gryzie Gilberta","Ptrzetrwac w NY" np.) diament aktorski. Moim skromnym zdaniem najlepszy w historii.

ocenił(a) film na 8
Blitz200

Zgadzam się, Leonardo Dicaprio zagrał równie genialnie, co Nicholson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones