PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869106}
5,4 6 240
ocen
5,4 10 1 6240
5,0 21
ocen krytyków
Infinite Storm
powrót do forum filmu Infinite Storm

Lipa jednak

ocenił(a) film na 3

Jeżeli chcesz obejrzeć ten film ze względu na tematykę górską to odpuść sobie. Parę szerokich ujęć gór i tyle. Reszta kręcona tak jakby to odbywało się na polu za płotem.
Zmęczyłem się na nim i zirytowałem pokazaniem zachowań tej ratowniczki górskiej.
Jednym słowem dramat i brak wiarygodności. Zaskakujące, bo film opowiada prawdziwą historię.


ocenił(a) film na 3
K_M_filmweb

Bardzo irytują mnie filmy typu rescue movie gdzie bohaterowie popełniają szkolne błędy, nawet wtedy gdy jest to uzasadnione fabularnie. O wiele bardziej wolę obrazy pokazujące właściwą walkę z przeciwnościami, a nie festiwal głupich zachowań. Tutaj ignorancja nie jest uzasadniona fabularnie, wręcz przeciwnie - dlatego zdecydowanie odradzam.

Leszy2

Wyszło dosłownie kilka dobrych filmów o tej tematyce. Ten niestety nie zalicza się. W ogóle ten koleś to jakaś chodząca porażka.

K_M_filmweb

Prawda. Te nieprawdopodobieństwa, niedorzeczności były po prostu żenujące. Można wymieniać długo. Ja najbardziej nie wiedziałem, gdzie oczy schować, kiedy wycieńczony facet z fioletowymi, odmrożonymi stopami, który wcześniej wpadł w przepaść i do lodowatej wody, wskakuje do samochodu i rusza nim jak rajdowiec XD

ocenił(a) film na 7
K_M_filmweb

Nie zgadzam się.Przez cały czas fajne krajobrazy,oglądając aż było czuć mróz i wichurę.Główna aktorka bardzo dobrze odegrała swoją rolę.Jedynie ten odnaleziony przez nią kolo trochę mnie irytował swoim zachowaniem.Ale cała reszta na duży plus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones