PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869106}
5,4 6 241
ocen
5,4 10 1 6241
5,0 21
ocen krytyków
Infinite Storm
powrót do forum filmu Infinite Storm

Należy się Oscar...

ocenił(a) film na 4

Szumowska zdecydowanie zasługuje na Oscara za EGO. Jej wywody pseudofilozoficzne, przekonanie o własnej mądrości, autopromocja i bicie piany to naprawdę mistrzostwo. Jak by nie talent i umiejętności Michała Englerta to mielibyśmy jeszcze większy bełkot... a tak to przynajmniej mamy ładne obrazki...a nawet piękne w szczególności "Śniegu już nigdy nie będzie".
PS. Infinite Storm dali jej chyba zrobić bo zobaczyli tytuł jej poprzedniego filmu "Śniegu..." i producent pomyślał, że na śniegu się chyba zna... ale się pomylił.

ocenił(a) film na 5
robbob

Hahahaha - fajnie napisane,pośmiałem się.Zgadzam się z Tobą - Szumowska,Ostaszewska,Cielecka itd. - to kółko wzajemnej adoracji o naprawdę wybujałym EGO.

robbob

Do tego pierwsze 7 minut filmu i już wtopa, wszak jak można jechać autem i to jak widać nie wolno, gdy skrzynia biegów znajduje się w położeniu P (park).

perun_6

Nie przesadzajmy. Może była zepsuta.

jarbla

Co było zepsute? ;-)
Widać ktoś nie ma bladego pojęcia o automatycznych skrzyniach biegów.

ocenił(a) film na 4
perun_6

7:25 (w mojej wersji), odkłada papierek po snikersie, jest ujęcie wajchy i wydaje mi się, że gałka jest przy literze D, a pod spodem jest R. Głowy nie dam sobie uciąć, ale na moje oko, to te litery.

malolmalol

Wcześniej jest ujęcie, gdy coś tam je podczas jazdy i gałka jest na pozycji P (parking) ;-)

ocenił(a) film na 4
perun_6

Już nie sprawdzę, film poszedł do kosza. Także wierzę na słowo <ok>

ocenił(a) film na 2
robbob

"Infinite Storm dali jej chyba zrobić bo zobaczyli tytuł jej poprzedniego filmu "Śniegu..." i producent pomyślał, że na śniegu się chyba zna..."

Całkowicie bez złośliwości założe się, że tak właśnie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones