PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869106}
5,4 6 240
ocen
5,4 10 1 6240
5,0 21
ocen krytyków
Infinite Storm
powrót do forum filmu Infinite Storm

Odrealniony, sztuczny, głupi.
Ktokolwiek wie coś o górach to po 20 minutach oczy wyszły by mu z orbit. Totalna abstrakcja. Gówno. Plus kilka ładnych panoram.

Godtormentor

Też byłem dziś w kinie, rzutem na taśme, bo schodzi film z ekranów. Ależ to była udręka, rany boskie. Ależ bzdura, ależ niedorzeczności, ależ idiotyzmy. Nie wiedziałem, gdzie oczy schować. Cud, że poszedłem sam, bo planowałem ten film na randkę. Skompromitowałbym sie tylko przed dziewczyną. Ale i tak będę kibicował Szumowskiej i czekał na jej nowe filmy.

ocenił(a) film na 7
Godtormentor

Przecież to film oparty na prawdziwym wydarzeniu.

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Nie wiem jakie to były prawdziwe wydarzenia ale mi to wyglądało na cud. Laska wpada do dziury, wyłazi i idzie dalej w górę na szczyt. Cóż za idiotyzm. Potem jak już znajduje tego człowieka i jeśli jest ratowniczka to nie robiła by tego co zrobiła a na pewno nie szli by dalej pasmem tylko wracali najkrócej. W końcu puszcza go samopas zamiast asekurowac. Pomijam fakt że miałby hipotermie już na szczycie po jej ratowaniu to jeszcze skacze ze skał itp no i wisienką na torcie wpada do rzeki i dalej żyje po kilku godzinnej drodze w dół w zimie :)

ocenił(a) film na 7
Godtormentor

To poczytaj. Są nawet zdjęcia, które robiła. https://www.unionleader.com/nh/outdoors/footprints-in-the-snow-lead-to-an-emotio nal-rescue/article_482a2e0f-e725-5df6-9e7c-5958bdb272e5.html

ocenił(a) film na 2
Agatonik

Artykuł za paywall'em. Wiem że to jest oparte na prawdziwej historii tylko to co pokazane na ekranie może być mocno wyjaskrawione przy czym dla mnie wydaje się mega nierealne. Pewne sceny spowodowały by śmierć tego kolesia już na szczycie a co dopiero w wędrówce na dół. Liczyłem po prostu na coś dobrego pokroju 127 godzin .

ocenił(a) film na 7
Godtormentor

Rozumiem, że oczekiwałeś czego innego, ale dlaczego od razu posądzać dziennikarza, że jest opłacany? Tak można podważyć wiarygodność każdej treści. Także Twój komentarz.

ocenił(a) film na 2
Agatonik

nic takiego nie napisałem. napisałem że artykuł jest płatny , żeby go przeczytać trzeba wykupić subskrypcje

ocenił(a) film na 7
Godtormentor

Dziwne. Ja przeczytałam, a subskrypcji nie mam

ocenił(a) film na 6
Godtormentor

Przeczytałem artykuł nic nie płacąc .

Godtormentor

Totalnie sie zgadzam. Koles zamiast coraz gorzej sie czuć, czuje sie coraz lepiej-biega,krzyczy i na koniec wbiega do samochodu. RATUNKU. To jest taaaak łupie. Kto daje pieniadze Szumowskiej na te filmy.

kryc_3

Daje PISF czyli my podatnicy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones