PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10021483}

Influencerka

Influencer
5,4 796
ocen
5,4 10 1 796
4,7 3
oceny krytyków
Influencerka
powrót do forum filmu Influencerka

...nie tak oczywiste i nie takie robiące z bohaterki idiotkę. Nawet jej kibicowałam, nieźle jej szło.

ocenił(a) film na 6
Zapiekanka

To prawda,na koniec dała się załatwić jak dziecko.Ale ogólnie film całkiem niezły.Ogólnie ma fajny klimat,oraz super krajobraz dookoła.

ocenił(a) film na 8
Zapiekanka

Dała się załatwić bo była zbyt pewna siebie i ciekawa. Myślę, że taki był zamysł twórcy scenariusza. A film naprawdę mi się podobał mimo ocen "znawców".

ocenił(a) film na 7
Tomek_1973

Na Rotten Tomatoes 93% z 42 recenzji, średnia ocena krytyków 7.7

ocenił(a) film na 5
Zapiekanka

Mi się rzucił w oczy błąd scenarzystów, po zostawieniu dziewczyny na wyspie minęły 3 tygodnie, a gdy rozmawia gość z kucykiem z kolegą przez wideo-konferencję i pyta kiedy widział Madison odpowiedział tydzień temu...

ocenił(a) film na 6
kylo_masters

Nie ma żadnego błędu.
Ryan pyta kolegi "kiedy ostatnio ROZMAWIAŁEŚ z Madison?" on odpowiada tydzień temu i, że "ostatnio tylko do siebie PISALIŚMY".

ocenił(a) film na 6
Zapiekanka

Komentarze o zaskakującym zakończeniu i Hitchcocku podpowiedziały mi, że druga oszukana przez nią dziewczyna , tak naprawdę udaje żeby ją załatwić tak samo, okazało się że moja wersja była za dobra a zakończenie jest banalne, jeszcze bardziej :)

ocenił(a) film na 4
Zapiekanka

Tylko dlaczego dziewczyna z blizną na końcu jakby oddycha z ulgą i śmieje/uśmiecha się, gdy blondyna odpływa, zostawiając ją?

ocenił(a) film na 6
kiniusza

Uśmiech bezsilności i kpina ze swojej głupoty, że tak dała się porobić. Ironia losu.

ocenił(a) film na 7
Zapiekanka

Szkoda, że szczęśliwego zakończenia nie było, bo jednak CW to dobra dziewczyna była, a tych influencerek to nikomu nigdy nie było szkoda.

ocenił(a) film na 4
RipRoy

Bardzo dobra. Zwłoki w walizce to umie ułożyć perfekcyjnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones