PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848}

Informator

The Insider
7,4 76 308
ocen
7,4 10 1 76308
8,0 22
oceny krytyków
Informator
powrót do forum filmu Informator

temat i przesłanie niosące film przewarzyły nad wykonaniem, film jest nurzący i długi - jak prawdziwe życie, bardzo dużą cześć filmu zajmuje gadanie (jak w życiu) i robota papierkowa (zupełnie jak w życiu)

tyle dobrego ze film jest z wyraźnym morałem

Bonus

znasz sie na filmach jak świnia na gwiazdach

fuckoff

świnia to inteligentne zwierze, naukowcy potrafią nauczyć śwnię kierować punkcikiem na ekranie za pomoca dżojstika,
pójdzmy twoją drogą rozumowania (opiniotwórczo-określającą),
świania momo że na gwiazdach się nie zna (chociaż jeszcze tego nie zbadałeś tak samo jak do lat 90 nie wiedziano ze pszczoły mają swój język znaków którym informują inne pszczoły gdzie jest źródło nektaru) to i tak jest inteligentniejsza od ciebie

ocenił(a) film na 8
Bonus

Realizacja i przesłanie w tym filmie jest na najwyższym poziomie. To, że nudziłeś się na tym filmie nie znaczy, że jest nużący. Ja nie nudziłem się ani trochę. Co więcej, uważam, że jest trzymający w napięciu dzięki świetnym prawdziwym dialogom, aktorstwie i właśnie dzięki realizacji. Dobry film 7/10

ocenił(a) film na 8
Bonus

film nie jest NUŻĄCY, a w twoim poście głupota PRZEWAŻA nad ortografią... :)

hellboy_5

i to napisał ktoś kto nie dość że nie umie wyłączyć clapslocka
to jeszcze nie potrafi rozpoczać i zakończyć poprawnie zdania

Bonus

Taaa, clapslock, nie wiem jak inni ale ja takiego przycisku na klawiaturze nie mam. A napisał te dwa wyrazy z wielkich liter żebyś baranie czasem zerknął do słownika.

ocenił(a) film na 9
Bonus

Nie wiem czego chcecie od Bonusa ludzie. :| to jego opinia.
Film rzeczywiście przydługawy i momentami nużący.Jednak jako całość bardzo mi się podobał.Świetny film,pomimo momentów które mogą nużyć.
Jednak tak jak w rozprawce musi być wstęp ,rozwinięcie i zakończenie.
8/10.Bonus napisał że film jest wyraźnym morałem.Więc odpier&@$@ się od jego opinii.Jak nie umiecie jej interpretować.

kosmo1989

"Jednak tak jak w rozprawce musi być wstęp ,rozwinięcie i zakończenie"

Wcale nie musi. Film to nie wypracowanie maturalne, tylko (teoretycznie) produkt artystyczny.

Bonus

Jest na to wytłumaczenie - nakręcił to Michael Mann.
Można lubić taką technikę opowiadania lub nie. Ja uwielbiam :)

ocenił(a) film na 9
Jorjan

ja tez uwielbiam !!! michael mann jest Bogiem kina

Bonus

I znowu ten skończony idiota na filmwebie...

ziom_5

aż tak można nie lubić russela crowe, amoże o ala pacino chodzi...

ocenił(a) film na 10
Bonus

... wszystkie duze korporacje stosuja takie zagrywki, kto pracowal w duzej "fabryce" ten wie - to jak mafia od nich sie nie odchodzi .....
... tu jest wlasnie genialnie pokazane to znuzenie ktore az wylewa sie przez ekran .... a kto pracowal w jakims koncernie medialno-telewizyjnym ten wspaniale rozpozna i wlasny ciezki kawalek chleba... tego wyrachowanego zywiacego sie glownie krzywda ludzka biznesu, przeklamujacego co sie da i jak sie da byle by bylo krwawo i z duza iloscia trupow biznesu...

bez odbioru

ocenił(a) film na 6
hectorr

Rzeczywiście film nie tworzy odpowiedniego napięcia. Temat jest ciekawy, ale pokazany jałowo. Natomiast gra aktorska Al Pacino bardzo dobra, a Russell Crow chyba tak miał wykreować postać, ale na codzień z takim osobnikiem ciężko by było wytrzymać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones