PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452886}

Informers

The Informers
5,2 3 791
ocen
5,2 10 1 3791
Informers
powrót do forum filmu Informers

niskie noty

ocenił(a) film na 10

Nie rozumiem, dlaczego ten film ma tak niską średnią głosów, bo mi bardzo
przypadł do gustu. Uważam, że role zostały świetnie odsadzone, a poza tym
film ma swój klimat. Polecam ten film!

ocenił(a) film na 9
justine001

dokładnie! mi też bardzo się podobał. szczególnie amber heard w roli christie wypadła znakomicie. z pewnością zabiorę się za książkę na podstawie której powstał ten film;)

ocenił(a) film na 8
Blacha86

Doskonale odtworzone lata 80, wizerunek "straconego pokolenia" i wspaniała muzyka. Ponadto, pomimo, że teoretycznie, "nic się nie dzieje" w filmie utrzymany jest doskonały nastrój. POLECAM!

ocenił(a) film na 7
Blacha86

potwierdzam. niby nic sie nie dzieje, a jednak swietny klimat. i ta muza...

ocenił(a) film na 7
justine001

Ktoś chyba po prostu przesadził z opisaniem filmu jak kryminał i thriller. Siadając do niego tez spodziewałem się czegoś innego ale mimo wszystko był nawet niezły.

ocenił(a) film na 6
justine001

Bo teraz albo plastic albo emo ;) jak ktoś nie żył w tamtych czasach ciężko będzie mu pojąc. Robili c chcieli i mieli w dupie opinie publiczną. Teraz niby robią co chcą ale tylko patrzą jak to wpłynie na ich popularność.
Faktycznie czuć klimat lat 80. Jedyne czego nie trawię to zbyt dużo wątków. Wyrzucenie jednego pozwoliłoby poświęcić więcej czasu na pozostałe.

ocenił(a) film na 9
Guliwer_2

god.. i miss the eighties;)

Guliwer_2

Moim zdaniem z tych małych klocków można lepiej odtworzyć obraz tamtych czasów. Film z początku mnie nudził, dopiero gdy zrozumiałem intencje twórców a "nudę" zastąpiłem "przygnębieniem", odbierało się go właściwie. Oczywiście Mickey na najwyższym poziomie:)

ocenił(a) film na 3
kolontaj

Rola Rourke to słabizna, te kilka min nie tworzy porządnej roli. A film jest tak nużący i wylewający z ekranu nagość że aż wstyd się nim zachwycać.

ocenił(a) film na 10
theart

Ja rowniez spodziewałam się wyższej oceny tego filmu.Mi się maksymalnie podobał i dał mi do myślenia.Nie spałam całą noc,bo zmuszona bylam do refleksji.Lata 80-te okraszone seksem,narkotykami i ciągłą zabawą...a w umysłach ludzi nieświadomość...Na mnie aktorzy wielkiego formatu jak Rourke,Basinger czy Thornton nie zrobili dużego wrażenia...bardziej podziwiałam grę aktorską młodego pokolenia.A nie wspominając o walorach Amber Heard...po prostu boska dziewczyna :) Jeszcze na uwagę zasługuję soundtrack,gdyż jest wysmienity...muzyka wspaniale oddająca klimat tamtych czasów...

Ogólnie film dający do myślenia ...

ocenił(a) film na 10
Guliwer_2

świetna obsada, każdy wątek bardzo wciągający - może zbyt płytko opowiedziany - zwłaszcza małżeńskiego trójkąta. a muzyka - boska.

ocenił(a) film na 2
agn_chmielewska

A co wy w tym gównie widzicie ciekawego poza cudowną Amber Heard. Ja w tym filmie nie zauważyłem nic ciekawego kompletny haos, pedofilia, pedalstwo, lesby (jeszcze do zniesienia), kidnaping i wreszcie AIDS.

ocenił(a) film na 6
tomucho77

Chodzi o wolność wyboru tak ma ona swoje minusy ale już wole sam uczyć się na błędach niż mam mieć przepisy na wszystko i pseudo-wolność obywatelską. Ten film jest zdecydowanie skierowany do osób tęskniących za latami osiemdziesiątymi. Reszta widzów odbierze go tak że tylko zobaczy zdegenerowaną powierzchnię.
Na marginesie w którym roku byłeś urodzony ?? :)

ocenił(a) film na 2
Guliwer_2

Zgadza się to wszystko jeszcze z przymrożeniem oka można przetrawić ale sam film w sobie jest tak porypany jest bez składu w sumie nie wiadomo o co w tym wszystkim biega, zero akcji i napięcia a jedyną sceną z napięciem i dramatem jest to jak tego gościa na początku samochód rozwala a pozatym thrillera czy kryminału to tam nic niema. To powinien być fil obyczajowo erotyczny. Mogli by chociażby dodac jakąś strzelaninkę, ktoś komuś ryj rozwala i to by było juz coś. Na marginesie 77

ocenił(a) film na 6
tomucho77

Osz faktycznie gatunek to dobrali ciekawie, ale już od dawna sądzę że oni to chyba losowo wpisują. Przestałem zwracać na to uwagę kilka lat temu :) Co do filmu to aż tak drastycznie go nie oceniałem. Zbyt dużo wątków mnie denerwowało bo nie dało możliwości twórcom rozwinięcia ich ale potraktowałem film jako próbę ukazania, całkiem interesującą, lat osiemdziesiątych.

użytkownik usunięty
justine001

zajebisty film ... ale dla pokoleń Harrego Potera itp filmideł widocznie mało komercyjny i zbyt ambitny

ocenił(a) film na 6
justine001

Ciekawy, intrygujący film. Przygnębiający i smutny, lecz jednocześnie bardzo barwny i klimatyczny plus świetna muzyka i takaż obsada. Kompletnie nie rozumiem aż tak niskiej noty. Oczywiście nie jest to żadne arcydzieło, ma trochę wad (jak dla mnie spokojnie można było pominąć wątek z Rourkiem). No i zdecydowanie nie jest to kryminał ani thriller lecz bardzo gorzki film obyczajowy ze sporym dodatkiem pieprzu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones