PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746842}

Inka

5,9 366
ocen
5,9 10 1 366
Inka
powrót do forum filmu Inka

Opis mój..

ocenił(a) film na 7

Inka, młoda matka podpada miejscowemu proboszczowi, przez co zostaje napiętnowana przez małą wiejską społeczność....
Jak widać w XXI wieku polowanie na białogłowe czarownice wciąż w modzie, na wsiach to chyba norma.
Duży plus za podjęcie problemu. Etiudę powinni puszczać w dzień a nie o 5 rano kiedy wszyscy śpią.

ocenił(a) film na 10
adamxx68

Uwaga na koniec może być minimalny spoiler 


Chyba przegapiłem coś, nie oglądałem zbyt uważnie pomimo że tylko 15 minut (swoją droga myślałem że to pełnometrażowy film). Jednak myślę że to nie były jej dzieci tylko rodzeństwo. Natomiast nic nie wspomnieli o jej matce więc nie rozumiem.
Inka musiała być napastowana przez niego , gdyż również bała się o siostrę. To nie mogła być raczej jej córka, musiała by urodzić w wieku 10 lat.
Doniosła na księdza zapewne to że była molestowana i dlatego nazywają ją whore. Ona na koniec pokazuje że nie ma czego się wstydzić i ma odwagę by z nimi walczyć o swoje. Nie wiem tylko czy na koniec te brudasy ją tylko rozebrały czy tez krzywdziły inaczej co by nie miało sensu całkowicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones