PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376048}

Inkarnacja

Shelter
6,4 47 495
ocen
6,4 10 1 47495
4,7 3
oceny krytyków
Inkarnacja
powrót do forum filmu Inkarnacja

jest chory tylko przetrzymuje w sobie dusze zmarłych... Brawo!!! Panu tłumaczowi zaproponuję np. film "Szósty zmysł" zatytułować "O qwa! Jestem duchem!", "Obcy ósmy pasażer Nostromo" nazwać: "Przeżyje tylko jedna" a "Titanica" - "Żegnaj Jack"...

ocenił(a) film na 7
Zakeri

Zgadzam się!! Tytuł psuję atmosferę filmu. Choć poza tym całkiem fajnie się go ogląda:)

ocenił(a) film na 6
Zakeri

Rozwalił mnie ten komentarz :D

ocenił(a) film na 6
Zakeri

THIS IS POLSKA :D

Zakeri

10/10

ocenił(a) film na 7
Zakeri

Trafnie to ująłeś

ocenił(a) film na 6
Zakeri

Twój komentarz - bomba !

ocenił(a) film na 7
Zakeri

Hahaha, dooooooooooooobre :D

ocenił(a) film na 5
Zakeri

Taki sam tłumok co opisuje treść filmu bez spoiler alert

Guliwer_2

i zakłada, że każdy perfekcyjnie rozumie znaczenie słowa "inkarnacja" w odniesieniu do filmu

ocenił(a) film na 5
Encrier

nie miej do mnie żalu o swe braki w edukacji...

Zakeri

oczywiście już nie bende :D

Zakeri

O braki w edukacji nie można mieć żalu, ale o Twą głupotę i psucie osobom nieznającym dokładnego znaczenia słowa "inkarnacja" całego filmu już zdecydowanie tak. Oznaczaj odpowiednio komentarze, bo może "mondry" to Ty jesteś ale inteligentny już raczej nie.

ocenił(a) film na 5
bakalia16

niedouczony głupek nie jest w stanie mnie obrazić...

ocenił(a) film na 4
bakalia16

myślę, że jeżeli ktoś nie zna znaczenia słowa inkarnacja to nie powinien się tym chwalić, jak również nie powinno się go bronić - po prostu trochę wstyd...

robaczek_94

nie ma sie co kłócic gość najprawdopodobniej nie zna znaczenia słowa Inkarnacja. Tytuł co prawda na oryginalne tłumaczenie nie brzmi tak samo.nie wiem czy nawet wie że że według znaczenia filozoficznego inkarnacja to przebywanie w jednym ciele kilku dusz.

ocenił(a) film na 6
michalzawiski

Nigdy nie spotkałam się z określeniem, że inkarnacja to przebywanie kilku dusz w jednym ciele. Pierwszy raz widzę takie tłumaczenie. Z tego co mi wiadomo to inkarnacją nazywa się wcielenie jednej duszy w jedno ciało, czyli zstąpienie duszy do świata materialnego i przyjęcie powłoki cielesnej. Z tymi kilkoma duszami to chyba przesadziłeś :)

ocenił(a) film na 7
Guliwer_2

To samo chciałem napisać...

Zakeri

Można jeszcze dodać do tego zbioru "Dom woskowych ciał" ;).

Zakeri

Idąc twoim przykładem Kickboxer to ,,Zabity inwalida''.

Wera_135

Mam na myśli to,że w opisach jedynki stale uśmiercano bohatera,choć zginął w 2 części.

Zakeri

Ciekawe. Ja ten film znam z Natflixa jako "6 souls"

ocenił(a) film na 2
zochazocha

Ostatnio filmy udostępniane przez netflixa to samo dno łącznie z tym. Seriale i dokumenty mają dobr. Ale jesli chodzi o filmy z ostatnich dwoch lat to z 70% jest dla debili. 30% to stare znane filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones