PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376048}

Inkarnacja

Shelter
6,4 47 510
ocen
6,4 10 1 47510
4,7 3
oceny krytyków
Inkarnacja
powrót do forum filmu Inkarnacja

Horror?

ocenił(a) film na 5

Nie. Thriller. Film nie był nudny, dobrze się oglądało, ale czegoś zabrakło. Jak dla mnie też
przesadzony pod względem religijnym... 5 gwiazdek daję. Spodziewałam się, co prawda, lepszego
filmu. Ale w nudny wieczór polecam. :)

ocenił(a) film na 6
nururu

Dam oczko wyżej czyli 6/10 . Troszkę drażniła główna bohaterka jako supermenka która nie zważając na niebezpieczeństwa dąży do rozwiązania zagadki. Takie głupawe zachowania niweczą film, a wydawał się być całkiem dobry , szczególnie na początku. W sumie można obejrzeć.

ocenił(a) film na 4
nururu

Ja również nie rozumiem jakim "cudem" (żarcik) ten film został sklasyfikowany jako "horror". Co do samego filmu - zły to on nie był, zwłaszcza początek dawał nadzieję na coś więcej, ale w ogólnym rozrachunku dostaliśmy przewidywalny "horror" - oceniam na 4, ale jak koleżanka słusznie napisała - obejrzeć można ;)

jimix_20

Początek bardzo fajny, ale póżniej coraz bardziej powikłany i końcówka dzwina. Pogubiłem się, Wielebny Moore wcielił się w tego Adama? i kim był gpościu , który w jego domu się zabił i miał ten krzyż? bo tą scenę ominąłem oraz jakie zwłoki zobaczyła w jego domu bodajże?

Pawlovsky

Ten trup w prysznicu z krzyżem na plecach to właśnie Adam. To ten "wielebny"(czy jego przeklęte ciało pozbawione duszy) wchłaniał w siebie dusze reszty...

nururu

To jest horror nie thriller.

ocenił(a) film na 6
nururu

Według mnie bardziej thriller. Klimat filmu OK, ale brakowało mi czegoś, może większej przejrzystości fabuły. Ode mnie "6".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones