PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500035}
7,5 2 574
oceny
7,5 10 1 2574
Inseparable
powrót do forum filmu Inseparable

Pod wrażeniem

ocenił(a) film na 10

Obejrzałam Inseparable i jeszcze żaden film nie był wstanie mną tak wstrząsnąć jak ten.
Jego mocą jest te zaledwie 10 min. Krótki, dosadny. Nie potrzeba w nim ani chwili dłużej.
Choć to strasznie wyświechtane: arcydzieło.

rose_16

Obejrzałam go przed chwilą... Film niezwykły i poruszający. Benedict to naprawdę świetny aktor :)

Black_Leather_Jacket

No ba, Benedict w podwójnej roli to sama gratka.
Ciekawe ilu ludzi byłoby w stanie zdecydować się na coś takiego. Niby dla najbliższej osoby (mimo tego ile czasu się nie widzieli), bo kto może być bliższy niż brat bliźniak? Jestem tylko ciekawa czy żona się zorientowała.

ocenił(a) film na 9
mary925

Tak, wygląda na to, że się zorientowała - dlatego usiadła na progu, chyba się domyśliła na jaki pomysł wpadł jej mąż. Syn ojca nie rozpoznał, więc można uznać, że plan Joego się udał.

Zgadzam się, z jednej strony chciałoby się więcej, ale z drugiej - te 10 minut są idealne, wszystko jest w nich zawarte, wszystkie ważne informacje na temat życia każdego z braci, wszystkie emocje... zgadzam się z rose_16, arcydzieło.

ocenił(a) film na 9
rose_16

Zgadzam się z każdym słowem. Po prostu arcydzieło. Wszystko zawarte emocje, uczucia... A gra Benedicta- niesamowita...

ocenił(a) film na 7
Roksolana_13

Tak się zastanawiam czy to takie arcydzieło ;)
Pomysł dobry, bo Benedict w podwójnej roli robi wrażenie. A wszyscy, mam nadzieję, wiedzą, że Benedicta nigdy dość. Żal tylko, że filmik taki krótki ;)
Żona na sto procent zorientowała się, że to nie mąż przed nią stoi. Zresztą, która by tego nie zauważyła.
Nie chciałabym, żeby ktoś mnie wkręcał w taką sytuację, czyli podejmował za mnie decyzje. Nawet najukochańszy mąż. To nie fair.

ocenił(a) film na 7
rose_16

ja bym arcydziełem nie nazwała, raczej aktorska wprawka :)
ale bardzo podobało mi się, jak z zadaniem poradził sobie Cumberbatch
filmowa zona również (ostatnia scena)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones