PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744}

Instynkt

Instinct
7,5 17 060
ocen
7,5 10 1 17060
Instynkt
powrót do forum filmu Instynkt

...przecientny film o człowieku i naturze i złej cywilizaci takich było już z miliony (np. tarzan) a że polały się łzy i nie było strzelanek i karate to nieznaczy że automatycnie musi być ambitny albo epicki raczej pompatyczny.

dengr

Jeżeli dla Ciebie ten film nie niesie żadnego przesłania, to już Twoja sprawa. A kto powiedział że film, w którym nie ma strzelanek i karate to film ambitny? :/

Pomyluna

oczywiście że ma przesłanie-"nie wolno zabijac zwieżąd i niszczyć natury bo jest częścią nas" chciałem tylko powiedzieć że takie przesłanie jest w wielu filmach.

dengr

Może i jest w wielu filmach, ale tu jest to trochę głębiej poruszone.

ocenił(a) film na 10
dengr

Ten film pokazuje to troche inaczej no ale każdy ma swoją opinie

Mateuszek

W tym przypadku nie chodzi tylko o przesłanie... a i o grę aktorów. Tarzanowi mógłbyś skopać jaja... ale czy miałbyś odwagę powiedzieć źle do tego człowieka? Główny bohater jest niesamowitą jak dla mnie postacią. Poczułam do niego taki szacunek... że aż sama się sobie zdziwiłam. Jest taki autentyczny, dociera do Ciebie. On nie jest głupi taki jak Tarzan ;P Jest w nim tyle inteligencji, że aż podziw bierze! Aktor gra niesamowicie wkurwionego człowieka i zachwycił mnie :) Ba... utożsamiłam się z nim... poczułam, że go rozumiem i mu współczuje. Gdyby to była rzeczywistość wzięłabym z niego przykłada.
Pozdrawiamm :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones