PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106269}

Interstella 5555

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem
7,9 5 117
ocen
7,9 10 1 5117
Interstella 5555
powrót do forum filmu Interstella 5555

Słyszałem, że Matthew McConaughey wypadł w Interstellar bardzo dobrze. Warto obejrzeć,
szczególnie jeśli nie widziało się poprzednich 5554 części? Lepiej nadrobić? Czy może w ogóle nie
oglądać tej serii?

No

Matthew grał tylko w pierwszej części. Każda kolejna ma innych aktorów. Przy 4026 części zaczęto brać aktorów z Chin.

Ottiss14

Ale w 4872 części to chyba byli Wietnamczycy...

Votes

A co za różnica?

użytkownik usunięty
Ottiss14

W której części zabili Laurę Palmer? Zapomniało mi się.

W prequelu -116

Ottiss14

Czyli pomiędzy Polakami a Rosjanami też nie ma różnicy?

describeme

Polacy i część Rosjan są białymi Europejczykami więc się różnią.

Ottiss14

Jeśli znałbyś trochę świat, wiedziałbyś, że Wietnamczycy i Chińczycy to zupełnie inni ludzie. Nie chodzi już o sam wygląd (który też sporo się różni), ale przede wszystkim o kulturę. Nie w tym sęk jednak. Głównie chodzi o wydźwięk Twojego komentarza, bo zakrawa na rasizm. Co za różnica - wystarczy, że są żółci.

describeme

Czułem ,że nie zrozumiesz ironicznego zabarwienia moich wypowiedzi. Ale rzucanie "rasizmem" już jest totalną automasakracją. Wstyd!

Ottiss14

Strasznie jestem na to wyczulony, ze względu na to, że bardzo często doświadczałem tego na własnej skórze. To, jak człowiek rozumie inne wypowiedzi, jest kwestią samej wypowiedzi. Twoja wywołała u mnie takie, a nie inne odczucia. Nic więcej. Ironia jest fajna, jeśli dotyczy spraw błahych. Zakończmy tę rozmowę, bo do niczego nas nie zaprowadzi. Pozdrawiam!

describeme

Ja też doświadczyłem na sobie ksenofobii na tzw. "zachodzie" ,ale nie rzucam na prawo i lewo "rasizmami" ,"antysemityzmami" etc.

Ottiss14

W której części pojawił się Ridge Forrester?

Votes

Koreańczycy

ocenił(a) film na 8

to jest tylko taki tytul, nie istnieja poprzednie czesci, takze mozesz smialo ogladac ;)

użytkownik usunięty
ortalionova

Anti-joke.

ocenił(a) film na 8

take your age and add 5 to it. this is your age in 5 years.

ortalionova

A właśnie że istnieją. Sam widziałem tu na filmwebie części 1492, 1984, 2001, 2010, 2012.

Sony_West

@sony_west <3 haha

Sony_West

Moja ulubiona część to 1408. Wytwórnia akurat miała kłopoty finansowe, dlatego cała akcja rozgrywa się w jednym pokoju hotelowym.

W której części pojawił się Ridge Forrester?

Crazy_Ivan

wie ktoś może kiedy następna część? bo wszystkie poprzednie obejrzałem już po kilka razy

MisterTornister

Podobno Chuck Norris skończył właśnie kręcić ostatnią część. Nakręcił wszystkie aż do nieskończoności.

ocenił(a) film na 8

Czytam, czytam... i przystanąłem na chwilę. Czytam te dialogi i zastanawiam się czy dziś już piłem..?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones