PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288313}
6,7 5 795
ocen
6,7 10 1 5795
7,2 6
ocen krytyków
Interview
powrót do forum filmu Interview

Koniec mnie zaskoczył - tzn. zapytałam - "to już koniec?" , nie mogłam uwierzyć że tak się zakończy...że tych dwoje rozstają się - on wychodzi na totalnego dupka, który i tak i siak chciał sprzedać gazecie newsy o Katye, a ona wychodzi na cwaną i nieprzekupną babkę, która jesli będzie chciała to go zniszczy...
Ogólnie film bardzo mi się podobał!
tylko koniec za szybki ;)

ocenił(a) film na 8
Aquamarina_2

Ja tam romansu między nimi nie wiedziałam... W sumie oboje grali, ktoś musiał wygrać a ktoś przegrać! :) Film super!

ocenił(a) film na 7
Klaux

Koniec wcale nie za szybki. Film pokazuje po prostu dzisiejszy swiat - ludzie sa egoistyczni i cwani, a żądzą pieniadze i sławą. I Interview tą smutną prawde dobitnie przekazuje.

ocenił(a) film na 9
fidelio

a mi się koniec najbardziej podobał :-)

polecam!

ocenił(a) film na 8
Aquamarina_2

super film:) przez wiekszosc filmu Robert (Pieree < czy jak sie to tam pisze;) byl cwaniakiem, czlowiekiem majacym sie za kogos wyzszego. Sienne traktowal jak marna aktoreczke, glupiutka, znana glownie z tego z kim sypia oraz z operacji biustu. a ona od momentu gdy zauwazyla go przy komputerze, zagrala swoja role idealnie, wciagnela go w sidla na calego. Robert zaczal brnac coraz bardziej. a ona rozkrecala sie placzac na sposoby ktore przeciez mu wczesniej sama zaprezentowala:) i jak powiedziala, zawsze jest na koncu przegrany jak i zwyciezca.

swietny koniec, bardzo fajny film:)

ocenił(a) film na 8
erde

>!i!i spoilers i!i!< Dla mnie koniec niesatysfakcjonujący - dlaczego? Otóż... kibicowałem Robertowi w tej grze, bo była to gra pomimo ciągłych zaprzeczeń obu stron. Owszem Robert wyszedł na dupka ale wydaje się to uzasadnione, po głębszym przemyśleniu jak ktoś napisał life's brutal. Taak, wiele osób spodziewało się hollywodzkiej końcówki za łzawym rostaniem, "nigdy Cie nie zapomne" itp itd blablabla a tu bam! to była tylko gra, w której zwycięzcą została "aktoreczka bez talentu".

Tak na marginesie to "Interview" trochę mi przypominał "Między słowami" podobny charakter ujęć, młoda kobieta-podstarzały mężczyzna. Jak dla mnie +8/10 bardzo miło spędzony czas, szczególnie dla fana Buscemiego i Sienny jakim jestem:]

Yasiu

oglądałam ten film tylko raz i to w dwa dni po kawałku i nie mam możliwości powrotu do niego. Które ta aktorka( S.M) miała na końcu nagranie ? To pierwsze czy drugie w którym wyznał "tajemnicę" ?

ocenił(a) film na 9
Malazaa

to z tajemnica Pierre'a;) of kors

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones