PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288313}
6,7 5 796
ocen
6,7 10 1 5796
7,2 6
ocen krytyków
Interview
powrót do forum filmu Interview

leciały iskry

ocenił(a) film na 8

Gratka dla fanow "przegadanych scenariuszy", w ktorych dialog nie jest jedynie dodatkiem do scen, jest w filmie najwazniejszy. Tutaj rozmowy są tak intensywne, ze musiałam robić sobie małe przerwy, bo zbyt silne emocje dostawałam. Lubię kiedy bohaterzy są wyrazisci, lekko ekscentryczni, czasem wydają się dziwni. Na pewno zapamiętam ten film na długo podobni jak "Rzeź" Polanskiego i "Przed zachodem słonca" Linklatera. Stawiam go na rowni z tymi filamami, czyli wysoko na gorze. I polecam

ocenił(a) film na 8
golkas0

Zgadzam się, uwielbiam takie filmy. Jeżeli lubisz, to polecam zainteresować się Jarmushem.

ocenił(a) film na 8
chemas

a jakie konkretnie tytuły byś polecił?

ocenił(a) film na 8
golkas0

Kawa i papierosy przede wszystkim. W zasadzie to wszystkie filmy polecam, ale głównie to Inaczej niż w raju i Noc na ziemi

ocenił(a) film na 7
golkas0

Też mi się podobało, myślę, że Rzeź była lepsza, ale też troszkę inna bo tam akcja rozgrywała się pomiędzy 4 osobami.
Brawa się należą i Siennie i Steveowi ponieważ sztuką jest przykuc uwage widza bez dodatkowych akcji, wybuchów, pejzaży, krajobrazów itp A to im się udało w 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones