PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465727}

Intrygant

The Informant!
6,0 6 786
ocen
6,0 10 1 6786
6,7 3
oceny krytyków
Intrygant
powrót do forum filmu Intrygant

Albo invictus :) lub Avatara o pięknym ekologicznym przesłaniu :)

ocenił(a) film na 5
struko

Wszystko ok, ale od Infiltracji i Invictusa odczep się :P

ocenił(a) film na 7
struko

Przecież "Inflirtacja" nie była zła :) Jestem bezmózgowcem!

ocenił(a) film na 5
struko

Ma rację, Infiltracja jest do bani, wszystko na tacy.

Marvin

Marvin mowisz ze w Inflirtacji wszystko było na tacy? To chyba nie widziales tego filmu.To że Costello byl kabel FBI bylo podane na tacy? To że główny bohater na koniec filmu dostanie headshota tez bylo na tacy?
A co jest takiego zaskakujace w Intrygandzie? Od poczatku wiadomo że on wszystkich robi w konia i kłamie jak z nut.Daje 6/10 bo pomimo dobrej rali Damona film nie wkręca widza i nie zachwyca.

Glock

Zajebiście, dzięki za spoiler.

ocenił(a) film na 5
Glock

Jakbym nie oglądał, to bym się nie wypowiadał. Proste.
To, że wiedziałem jak potoczy się akcja Infiltracji wynika z obejrzenia wcześniej Infernal Affairs: Piekielnej gry, z którą zapewne ty nie miałeś styczności bo zapewniam, że przejrzałbyś na oczy widząc że film Scorsese to jedynie popłuczyny oryginalnego pomysłu. W Piekielnej grze roiło się od niedopowiedzeń, Infiltracja była przeciągnięta do granic (moich) wytrzymałości oraz była zwyczajnie nudna.


Z założycielem wątku zgodziłem się tylko w tej kwestii (no i może z Avatarem) bo Intrygant to film trochę 'poniżej oczekiwań'

Marvin

Chodziło mi o spoiler do infiltracji, geniuszu.

Glock

Nie miałem pojęcia , że on wszystkich robi w konia , podobnie jak pewnie wszyscy inni . Nie wierzę , że ktoś mógł przewidzieć takie zakończenie bez czytania spojlerów .

struko

A ja uważam ludzi wypowiadających się w jakikolwiek sposób negatywnie na
temat ekologii za kompletnych ignorantów. Kpiąc sobie z produkcji mogącej
wpłynąć na zmianę podejścia przeciętnego człowieka do otaczającego go
świata nie robisz nic dobrego. Przedstawiasz się po prostu jako bardzo
prymitywna jednostka (w skrócie "prymityw"), obrażasz autora, fanów filmu i
nic poza tym. Nie trzeba Holmes'a by wydedukować jak mało w swoim (zapewne krótkim jeszcze) życiu widziałeś. Następnym razem pomyśl zanim nazwiesz kogoś bezmózgowcem.

novadam

No to jestem w 100% ignorantem, ponieważ ekologie mam naprawdę głęboko w rzyci ;}

manzene_2

Owszem, jesteś.

ocenił(a) film na 9
novadam

Mistrzu moze jestem bezmozgowcem i ignorantem choc szanuje ekologi mniej wiecej na poziomie podstawowki a uwierz mi to i tak za duza srednia na nasze spoleczenstwo .Ale pomysl o nieswiadowmych , kurwa (przepraszam) ale avatar ze swoim 3 h przeslaniem trafil pewnie jak wyborca na Pawlaka wszyscy sie zachwycali kom rom i widokami bo tylko ja to w kinie dostrzeglem . Przepraszam spoleczenstwo ale do swiadomych ludzi dochodza prosty przekaz. Jest kilka filmow jak rozwiniecie ten temat pare podam ale sadze ze to bedzie jak kamien w wode .

Aha : sedno filmu myslisz ze spoko koles zalatwia wszytsko przeciw wielkiej korporacji , odp dupek ktory chce profity na zgliszczach niedobitej skarbonce (ktora i tak nie upadnie bo wladza to nie lezy )

ot i cala prawda

struko

A może to co się komuś podoba czy nie podoba, to sprawa indywidualna?

uepmilan

zgadzam sie, że to sprawa indywidualna, ale troche szacunku .. nie lubi takich filmow, ok, jego sprawa, ale mógłby nie obrazac przy tym innych:]

struko

Infiltracja ? Człowieku, toż to genialny film genialnego Martina Scorsese. Obrażając inne filmy, nie podając przy tym żadnych logicznych argumentów, sam jesteś bezmózgowcem.

struko

dzieki tobie obejrze ten film, wroce i powiem co mysle :)

Maddarena

Maddarena: obejrzałaś? bo nie wróciłaś i nie napisałaś, co myślisz...

użytkownik usunięty
struko

Avatara udało mi się nie obejrzeć, ale Infiltracja to jeden z lepszych filmów sensacyjnych, jakie widziałem. Precyzja scenariusza i reżyserii powala. Że brutalny i wulgarny - zgadzam się jak najbardziej. Ale to jeszcze nie determinuje sieczki. Nie podając żadnych argumentów sam ryzykujesz zakwalifikowanie do bezmózgowców. Infiltracja jest filmem genialnym, tak warsztatowo, jak i fabularnie.

ocenił(a) film na 7

Nein! Nein! Nein!
Genialną nazwałbym trylogię Infernal Affairs, to jest dopiero kunszt i precyzja reżyserska!
A Infiltracja to wpadka jednego z największych reżyserów w historii kina
ten specjalista od kina gangsterskiego nakręcił jeden z najsłabszych filmów w swoim dorobku (co nie znaczy że jest kiepski) za który eksperci od przyznawania oskarów rzucili mu się do stóp, chcąc tym samym chyba naprawić swoje błędy z przeszłości za nie przyznanie mu tej nagrody dużo, dużo wcześniej.

struko

Infiltracj była prze piękna reszta ok się zgodze widocznie też nie za bardzo używasz mózgu skoro Infiltracja była dla cibie słaba.

ocenił(a) film na 8
jotubyl

calkowice sie zgadzam Infernal Affairs, mnie zabilo , obejrzalem infiltracje krotko po Infernal Affairs i ledwo obejrzalem do konca.... ale wszyscy mi mowili jaki to fajny film wiec do niego wrocilem ..
gdy zapomnialem jak dobry byl Infernal Affairs, infiltracja wydala sie nawet fajna :)

struko

Jak takiś kozak to czemu nie wspomniałeś o Infernall Affairs którego remakem byłą Infiltracja.
Swoją drogą pokazałaś tylko, że sam jesteś bezmózgiem obrażając innych jedynie za to jakie podobają się im filmy. Pan od wysokiej kultury.

struko

film gówniany, polecam tylko bezmózgowcom

choojniak

Spoko ksywka

struko

Żal dupę ściska jak czytam takie komentarze...

struko

Dobrze by było zobaczyć Twoje oceny innych filmów zanim innych określisz bezmózgowcami.

struko

też mi się się podobał , film niesie ciekawe przesłanie kukurydza a czym jest kukurydza w naszym jedzeniu? to syrop glukozowo-fruktozowy a co powoduje? cukrzycę .Taki syrop jest w jogurtach, musli, sokach

struko

jakim trzeba być dziwnym człowiekiem, żeby wygłaszać absoluty o tym, który film jest dla kogo... a nie... może to świadczy o ograniczeniu... sam nie wiem. zobaczę czy mnie bardzo zhejtujesz i ogłoszę werdykt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones