PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465727}

Intrygant

The Informant!
6,0 6 786
ocen
6,0 10 1 6786
6,7 3
oceny krytyków
Intrygant
powrót do forum filmu Intrygant

"Intrygant" to jednak zwodniczy film. Kiedy bowiem okazuje się, że podstęp Soderbergha do niczego nie prowadzi - czujemy się nie tylko zwiedzeni, ale też zawiedzeni. Wygląda na to, że tylko reżyser bawił się, kręcąc "Intryganta". I to naszym kosztem. 3/10

ocenił(a) film na 6
Mr_J0jk0

jak to do niczego...? do przejecia ADM...a ze nie wyszło..........ale na koncu mowi 9 mln czy 11?? nie pamietam. :) 6/10

Mr_J0jk0

Może TY się czułeś.
Z każdą kolejną minutą film wydawał się coraz bardziej dziwny. Bohater wydawał się przez długi czas facetem z planem. Wydawało mi się, że wszystkich oszuka i wyjdzie na tym z kasą. Potem zaczęło powstawać coraz więcej kłamstw, a kreacja Matta Damona doskonale oddawała to, jak jego postać coraz bardziej się w tych kłamstwach pogrąża. "Intrygant" to bardzo nietypowa i zwodnicza, ale świetna komedia. Choć czasem trudno nadążyć za tym wszystkim. No i tak się dziwnie składa, że wcześniej obejrzałem "Firmę" z Tomem Cruisem.

użytkownik usunięty
Mr_J0jk0

Film co najwyżej dobry, ale nudny. Jedynym elementem komedii była sama postać Matta Damona, reszta to nudna historia .

ocenił(a) film na 4

To jest dowód jak wziąć dobrą historie i caly film zniszczyć.To "dzieło" jest nudne, nieśmieszne, przegadane i nie wzbudza żadnych emocji.Kreacja Matta Damona przyznam - dobra.Jednak cała reszta zadziwiająco przeciętna, dla mnie bardziej 4/10.
Pozdrawiam:)

PS:I to nie jest świetna komedia jakby nie patrzeć.

użytkownik usunięty
Mr_J0jk0

Fenomen S. Soderbergha dawno przeminął, fabuła tego filmu z każdą minutą jest coraz bardziej przekombinowana co doprowadziło mnie do całkowitego znużenia w 1:16 minucie...

Mr_J0jk0

Ja również się wynudziłam oglądając ten film. Śmiało można by ten film skrócić bo był za długi! Komizmu na niskim poziomie. Fabuła strasznie rozciągnięta że momentami aż nudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones