PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465727}

Intrygant

The Informant!
6,0 6 778
ocen
6,0 10 1 6778
6,7 3
oceny krytyków
Intrygant
powrót do forum filmu Intrygant

Matt Damon nie uratował tego filmu. Przez większą część tego obrazu są rozmowy o kukurydzy. Nic, tylko usnąć.
Nie wiem, kto nazwał ten film komedią. To jakaś nieudolna produkcja obyczajowa z jedynym momentem pseudohumorystycznym z muzyczką rodem z "Gangu Olsena".
Dziwię się, że Damon zgodził się zagrać w takiej szmirze.

ocenił(a) film na 1
Zwykly_widz

strasznie słaby film dla mnie, ale Amerykańskiej "inteligencji" może się spodobać. sądzę, że ciężko go po prostu odebrać jakoś pozytywnie na naszym polskim rynku, gdyż nas po prostu to nie interesuje. wielkie korporacje, machlojki, podsłuchy i FBI. SPOILER: w momencie jak Damon mówił o ustawianiu cen, to nie wiedziałem, że to coś poważnego i że od razu podsłuchy będzie miał zakładane...

jedyne, co mi się podobało to rola Damona.

przypomniał mi się też starszy film Informator z Pacino i Crowe, który był o wiele lepszy i jaśniejszy.

pozdrawiam
WZ

ocenił(a) film na 8
Zwykly_widz

Jakoś często na filmwebie, o różnych filmach inteligentnych, wymagających myślenia albo z powoli rozwijającą się fabułą widzę opinie pt. "nudny". To... smutne.

ocenił(a) film na 1
tropcia

są takie filmy, które pomimo powolnej akcji są frapujące (Okruchy dnia np.), ale ten był nudny zarówno fabularnie jak i pod względem akcji właśnie (tudzież braku tejże). naprawdę nie polecam...

Zwykly_widz

bo ty go pewnie znasz tylko z Tożsamości Bourne'a;))film 9/10 polecam

ocenił(a) film na 7
Zwykly_widz

Polecam obejrzeć Intryganta i wyrobić sobie własną opinię o filmie, ja się trochę zawiodłem. Muzyka i kreacje bohatera świetna, cała reszta przeciętna. ps. Damon specjalnie przytył do tej roli i dobrze ją odegrał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones