PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493609}

Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Battle: Los Angeles
5,6 48 103
oceny
5,6 10 1 48103
4,3 6
ocen krytyków
Inwazja: Bitwa o Los Angeles
powrót do forum filmu Inwazja: Bitwa o Los Angeles

Akcja cały czas, do tego bardzo realistyczny, bo efekty były tak dobrze zrealizowane, że nie czuło się "ręki" komputera, nie czuło się jak w grze komputerowej tylko jak na prawdziwej wojnie. Do tego żołnierze ludzcy, nie żadne tam "sam zabiję stu czterdziestu", nie rozumiem niektórych narzekań, zwłaszcza, że wcale nie było tu jakiegoś wielkiego patosu jak choćby w filmach Emmericha, za to moment, jak ginie por. Martinez naprawdę "chwyta". Dla mnie bardzo dobry film

go_chapter

W skali amerykańskich gniotów to fakt, całkiem niezły. Ale generalnie efekty to tragedią! Właściwie to są wręcz zabawne. Scenariusz dość tandetny, jak dla dziecka, ale również fakt, że nie jest wkurzający jak większość gniotów z USA. Gra kamery to taka tandeta, że bania mała. Ale film do takich produkcji jak dzień niepodległości, dystrykt, wojna światów, Inwazja łowców ciał, na skraju jutra jest poprostu gniotem ;) 5/10 max, w skali gniotów jest całkiem niezły 8/10

ocenił(a) film na 8
qad417

Właśnie Dzień niepodległości to tylko efekty (dobre) i patos (ch...wy na maxa) nie mówiąc o przewidywalnym scenariuszu. A Dystrykt jest podobnie zrobiony, Wojna światów to już co innego, inna konwencja, gdzie walka jest tylko tłem

ocenił(a) film na 9
go_chapter

Mam takie samo zdanie.
Z tematyki o inwazji obcych to ten film przebija nawet I.D i I.D:Resurgence gdzie tam były jedynie walki powietrzne tak tu mamy pełnoskalową inwazję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones