PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97609}

Inwazja

Infested
3,3 91
ocen
3,3 10 1 91
Inwazja
powrót do forum filmu Inwazja

Obowiazkowa pozycja !!!!!

ocenił(a) film na 10

Na poczatek: nie moglem spac po tym filmie. Laczy on w sobie wszystko : szalenstwo, paranoje i wszechobecne napiecie i zagrozenie. Przerazenie mnie ogarnia gdy mysle ze potworna zmutowana mucha moze zjesc moj mozg i zawladnac moim cialem czyniac ze mnie zabawjke w swoich mackach. Czy wyscie kiedys o tym pomysleli ? Ocknijcie sie! Otworzcie oczy na praqwde, lato coraz blizej!! Chmary insektow pojawiaja sie, od Ciebie zalezy co zrobisz. Ja juz podjalem decyzje; kupuje ten film i bede trzymal jako ostrzezenie dla swoich wnukow, dla wnukow moich wnukow i dla wnukow wnukow moich wnukow. Niech to bedzie pamiatka niczym zloty zegarek podarowany mi przez mojego dziadka ktory niczym Christoher Walken w PULP FICTION podarowal tenze zegarek synowi swojemu. Zajryzjcie do swoich wnetrz, kupcie lapkui na muchy, rozpocznijcie krucjatye, moze choc troche odmienimy ten swiat. Poprowadze was, za reke jak ojciec, jak ojciec waszego ojca, razem bedziemy sila, sami jestescie slabi, ale ze mna nie, juz nie, juz nigdy wiecej nie, obiecuje, jak matka, jak matka waszej matki jej obiecywala... przyrzekam, zarzekam i zaklinam sie na smierc...

użytkownik usunięty
kore

Ty sobie koleś jaja robisz??? Boże! Toż to jest choroba psychiczna! xD Takie głupoty pisać...

kore

uwaga: RETARD !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones