PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689471}

Ip Man 3

Yip Man 3
7,2 10 932
oceny
7,2 10 1 10932
Ip Man 3
powrót do forum filmu Ip Man 3

Premiera w Polsce

ocenił(a) film na 9

W Azji premiera filmu ma mieć miejsce 24.12.2015, w USA 22.01.2015, to jak myślicie, jak będzie z premierą w naszym kraju? Nie ukrywam, że to najbardziej wyczekiwana przeze mnie premiera ostatnich lat...

NeroTFP

Nie sądzę, żeby film oficjalnie trafił do Polski. Na razie żaden dystrybutor nie wydaje się być tym zainteresowany. Do kin - bez szans, może na DVD w maju, tak jak w Niemczech.

ocenił(a) film na 9
mattu

A więc jak go obejrzeć w Polsce? Czekać, aż pokażą go w telewizji i stworzą do niego lektor czy jak?

NeroTFP

Dwójkę puszczali chwilę w kinie Muranów w Wawie, więc może coś gdzieś...

mattu

Polskie kino nie wie co dobre :D

tomasuzu

Temat u nas jednak niszowy (tak im się przynajmniej wydaje). Tłumy rodzin z dziećmi raczej by nie waliły :-)

ocenił(a) film na 9
mattu

A w Azji Ip Man 3 zbiera świetne recenzje...

NeroTFP

Mało tego, w Singapurze wyprzedza od dwóch tygodni Stare Wary

ocenił(a) film na 9
mattu

I nadal zbiera świetne oceny. Podobno najlepsza część z serii, rywalizująca spokojnie z pierwszą. To musi być piękny film... Niedługo premiera w USA...

ocenił(a) film na 10
NeroTFP

za 4 h ide na seans. juz jestem mokry :D cos czuje, ze jak wroce wejde na filmweb i bez zastanowienia dam 10/10 ;)

ocenił(a) film na 9
KysiuS

w USA?

ocenił(a) film na 10
NeroTFP

tak. no coz, musze powiedziec, ze fajnie sie to wszystko ogladalo. nie brakowalo dramatyzmu, byly tez sceny gdzie mozna sie lekko usmiechnac. nie chce spoilerowac, ale fabula w sumie dzieli sie na 2 watki, jeden z nich mnie dosyc zaskoczyl. walki jak zwykle mistrzowskie. Donnie Yen i Max Zhang, ktory nawet nie jest dodany na filmwebie do obsady, a ktory gra jedna z glowniejszych rol w filmie, po prostu rewelacyjni.

ogolnie film super, aczkolwiek jesli chodzi o mnie wydaje mi sie, ze Yip Man jednak ciut lepszy. podsumowujac bardzo polecam.

ocenił(a) film na 9
KysiuS

Pozostaje mieć nadzieję, że jakoś uda się w Polsce go zobaczyć... Naprawdę, to taki film, że mógłbym zobaczyć go na wszystkie możliwe sposoby....

ocenił(a) film na 10
NeroTFP

domyslam sie, ze zostanie po jakims czasie wrzucony do sieci z napisami. duzo mniej znane chinskie produkcje sa, wiec i ta powinna byc. na lektora pewnie chwile trzeba bedzie niestety czekac. szkoda, bo z wielka checia bym jeszcze raz to zobaczyl :D

zycze powodzenia w szukaniu.

KysiuS

nie wiecie czy jest gdzieś przypadkiem z angielskim napisami na necie? bo osobiście nie mogę znaleźć :)

ocenił(a) film na 9
_Cialko

Dopiero miał premierę, poczekaj aż wyjdzie w Chinach na bluray, pewnie za 2-3 miesiące.

_Cialko

Nie wiem czy są ang. napisy w sieci pojawił się jakiś czas temu, problem z tym że film jest nie w całości, prawdopodobnie brakuje dużej części filmu.

ocenił(a) film na 7
morgoth_1973

19 Kwietnia wychodzi na DVD/BR w Stanach.

ocenił(a) film na 8
adolek17pl

Jest już w necie w dobrej kopii, niestety brak polskich napisów

KysiuS

Widziałem kawałki z walkami, mam mieszane uczucia - niby wszystkie ruchy są świetnie widoczne, tan-sau, jum-sau i inne, poon-sau nawet, ale wykonywane powoli i kwadratowo...

ocenił(a) film na 10
mattu

dzis obejrze pozniej skomentuje, 1 i 2 byly znakomite, na dark torrent jest 3cia czesc w 1080p z polskimi napisami :)

ocenił(a) film na 10
Cocado

powiem tak, czy bedzie Ip man 4 ?? :) 3 czesc nie odbiega od wczesniejszych, jak moge ocenic to dla mnie czesc 1 10/10 2- 9,5/10 i 3- 9,5/10. Szkoda ze tak sie konczy jak konczy :) ale mam nadzieje ze wyjdzie 4 licze na to i wierze w to! :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Cocado

Daj link, bo jakoś nie mogę znależć . Na dark torrent jest ip man ale to jest final fight bez Donnie Yena.

maju90

Szukaj dobrze bo jest na DT. http://dark-torrents.pl/torrent/34561

ocenił(a) film na 9
Cocado

Na Cda jest z polskimi napisamy i calkiem niezlą kopią

ocenił(a) film na 10
maju90

A kto z torrentow pobiera?omg przeciez to jest problemtyczny sposob ...wejdzcie na exsite pl albo dark warez.

ocenił(a) film na 8
mega3siek

Dlaczego problematyczny?

mattu

Obejrzałem, jednak nie jest źle, super jest walka finałowa na Lok Dim Bon Kwan i Bart Cham Dao. Dobry scenariusz, czekam na 4 ;-)

mattu

4 Może i w ogóle nie być... Niestety

ocenił(a) film na 9
Animek12345

Miejmy nadzieje że twórcy nie wywiążą się z umowy i wbrew temu co mówili zrobią cz. 4.
Moim zdaniem nie ma na razie tendencji spadkowej - Ip Man 1 najlepszy , 2 i 3 stawiam na równi.

papuzi

Właśnie... Miejmy taką nadzieję

NeroTFP

Dwa dni temu Donnie Yen i Wilson Yip potwierdzili że Yip man 4 powstaje. Liczę na starego łysego Donniego i zamknięcie tematu (śmierć)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones