PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689471}

Ip Man 3

Yip Man 3
7,2 10 932
oceny
7,2 10 1 10932
Ip Man 3
powrót do forum filmu Ip Man 3

Nie wiem jak was, ale mnie zafascynowała ostatnia ze scen, tuż po końcowej walce.

A dokładnie scena, kiedy Ip Man siedzi na krześle po śmierci żony, patrzy na jej zdjęcie, potem wygląda przez okno i kolejno sięga po herbatę. Niby prosta scena, ale bardzo mnie ruszyła. Jest w niej coś takiego, że ogarnia mnie pytanie, czy ja też bym tak potrafił po śmierci własnej żony? Niestety nie umiem jej odpowiednio zdefiniować, ale "odczucie" tej sceny, tudzież zwrócenie na nią uwagi, pozwala mi nazwać tę scenę genialną, mimo, że trwała z 20 sekund. Do tego świetna mimika Donnie'go i muzyka w tle. Czy u was też wzbudziła emocje?

pinker_2

Owszem, również mnie ta scena ostatnia wzruszyła. Podobnie jak jeszcze kilka wcześniejszych, gdy się z nią "żegnał" przez te ostatnie miesiące.

ocenił(a) film na 6
pinker_2

też mnie w niej coś ruszyło. bardzo prosta scena ale podobał mi się jakiś taki spokój Ip Mana :)

ocenił(a) film na 8
pinker_2

Ostatnie słowa Ip Mana "Nie ma nic ważniejszego niż mieć przy sobie miłość swojego życia". I taki jest cały ten film że zapomina się o choreografii walk która jest świetna, bo bardziej uwagę zwracają właśnie takie sceny prosto wzięte z życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones