PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481898}

Ip Man

Yip Man
7,9 73 025
ocen
7,9 10 1 73025
7,0 5
ocen krytyków
Ip Man
powrót do forum filmu Ip Man

31.12.2011

ocenił(a) film na 8

Film będzie na TV4 o 20 :00 :)

AdamBayern01

a nie 01.01 ?

ocenił(a) film na 9
Vaylander

nie bede go dzisiaj ogladal bo jest sylwester ale jest to jeden z moich ulubionych filmow i polecam wszystkim tym ktorzy beda ogladac tv na zobaczenie go a do Vaylander odpowiedz to nie bo dzisiaj leci 1 czesc a w nowy rok 2 czesc :P

Holek94

ale dupa, a chciałem obejrzeć sobie go jutro :(
dziś nie ma mowy, nie będę odwoływał imprezy sylwestrowej dla głupiego filmu :D

ocenił(a) film na 9
Vaylander

prosze nie mow "dla glupiego filmu" :D hehehe on jest naprawde bardzo dobry zobacz sobie jutro na necie 1 czesc a druga w tv ;p

Holek94

okej, w każdym razie nie będe odwoływał dla dobrego filmu :D

ocenił(a) film na 6
Holek94

No i bardzo fajnie, czyli już mam plany na początek Sylwestra :)

ocenił(a) film na 8
lew890

lew890 nie martw się, jest jeszcze na tvn o 20:00 Seksmisja ;)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Nie, wolę to :) Za dużo osób go poleca, więc chyba coś jest na rzeczy.

ocenił(a) film na 8
Vaylander

faktycznie, przepraszam za pomyłkę :)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Na tv4 to wcale nie ten Film, jest to coś innego...

Tomalaaa89

Na tv4 jest dzisiaj część, która na fw jest podpisana jako "Yip Man chinchyun"

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Rany, nie mogę uwierzyć, że dałem się na to nabrać ;) Straszna ze mnie gapa. Przez cały czas myślałem, że oglądam ten film i się dziwiłem co taki kiepski. Na szczęście, właściwa część będzie jutro i wtedy mam nadzieję zmienić ocenę na fw. A ten dzisiejszy traktuję jedynie jako wprowadzenie, oby do czegoś znacznie lepszego.
Przy okazji, Szczęśliwego Nowego Roku, Filmwebowicze :)

ocenił(a) film na 9
lew890

Wstyd się przyznać, ale ja też myślałem, że oglądam "Yip Mana" z 2008 roku, a tu taka niespodzianka. Liczę, że będzie on lepszy (tamtemu dałem 7/10) skoro ma tyle pozytywnych opinii.

ocenił(a) film na 8
robert2207

naprawdę sorry za pomyłkę ;)

AdamBayern01

Ja oglądałem Yip Mana już jakiś czas temu, ale chciałem go sobie odświeżyć. Początkowo byłem nieco zdziwiony, że nie kojarzyłem żadnej z początkowych scen :) Niemniej Chinchyun (albo jak woli telewizja - Narodziny legendy) jest dobrym wprowadzeniem do właściwej pierwszej części i mimo iż znacznie mniej porywający, warto go obejrzeć. Myślę, że nie ja jeden również dzisiaj zasiądę przy TV4.

ocenił(a) film na 8
Adik161994

no, to fakt ;) w każdym bądź razie to przeze mnie się wszyscy "pomylili" :D

AdamBayern01

Gazety i Cyfrowy Polsat też się pomylili, śmiem twierdzić, że nawet samo TV4 nie wiedziało do końca, co serwuje swoim widzom :D

ocenił(a) film na 8
Adik161994

dzisiaj widziałem w gazecie, że jest ten film o 20;00 na TV4 ;) myślałem, że większość zdecyduję się na Seksmisję z Jerzym Szturem - a tu niespodzianka :)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Ależ spoko, nic się nie stało :) Zresztą, nawet gdybym wiedział, że to będzie prequel to i tak bym go obejrzał, tyle że świadomie. No a dziś już naprawdę za kilka minut będzie ten prawdziwy Ip man (miejmy nadzieję, bo z nimi to nigdy nic nie wiadomo ;D).

ocenił(a) film na 9
lew890

był, ale znowu wszedzie podpisany jako ip man 2.
eh.. niekompetencja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones