PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481898}

Ip Man

Yip Man
7,9 72 981
ocen
7,9 10 1 72981
7,0 5
ocen krytyków
Ip Man
powrót do forum filmu Ip Man

Starałem się znaleźć jakikolwiek błąd, żeby tylko nie dać 10, ale po prostu się nie dało. Muzyka boskość! Sceny walki cudo! Spodziewałem się czegoś na poziomie, dostałem coś ponad poziom. Wybitny film, który na pewno obejrzę sobie jeszcze nie raz. Polecam, potrafi doprowadzić do łez. Jeszcze ten klimat, mógłbym te zalety wymieniać i wymieniać, ale w zasadzie po co. Oglądajcie, bo warto!

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

Dokładnie!!! Ten film to mistrzostwo świata!!!

ocenił(a) film na 10
TERMINATOR2

Zgadzam się!

ocenił(a) film na 9
Nekromanta21456

Dziś oglądnąłem go już, któryś raz z kolei i wciąż zachwyca tak jak za pierwszym razem. Tak jak piszesz, świetna muzyka, świetne sceny walki, fabuła i gra aktorska, gdzie emocje wzbudzały same spojrzenia aktorów, nie musieli nic mówić, aby wywołać wzruszenie, grali po prostu prawdziwie.

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

Mogę się tylko podpisać pod tym co napisałeś. Super film!

ocenił(a) film na 9
ein_schlag

Odswiezylem sobie go dzisiaj i mam tylko jedno ale ... że nie mogę wystawić kolejnej 10

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

Doskonale Cię rozumiem:)

ocenił(a) film na 9
Nekromanta21456

Kabanie Nekromanta dałeś 9 a nie 10. 7 lat kłamstw

ocenił(a) film na 10
Nekromanta21456

Szkoda, że tylko pierwsza część. Reszta oczywiście też jest na wysokim poziomie ale to już nie to samo. Najbliżej moim zdaniem stoi Narodziny legendy ale bez Donniego to już nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones