PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481898}

Ip Man

Yip Man
7,9 73 026
ocen
7,9 10 1 73026
7,0 5
ocen krytyków
Ip Man
powrót do forum filmu Ip Man

daję 10/10

ocenił(a) film na 10

film był kapitalny, pokazuje niezłomność i ducha walki . jeden człowiek przeciwstawia się
japończykom. wspaniały film ukazujący biedę chińczyków oraz wspaniała choreografia
sprawiają że ten film jest cudowny pod każdym względem.

konradello11

Mam identyczne odczucia...Film kapitalny. Genialne pojedynki, świetna fabuła. Kulminacyjne momenty filmu przeżywałem dosłownie całym sobą ze łzami w oczach. Postać Ip Mana zachwycająca...

ocenił(a) film na 9
David_Haye

Światny film. Finałową walkę mam w rankingu na swoim blogu. http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/536768

ocenił(a) film na 9
konradello11

Zgadzam się, zdecydowanie jeden z lepszych jakich widziałem :)

konradello11

Też jestem zachwycona tym filmem jest niesamowity. Uwielbiam takie filmy, dużo akcji i bardzo ciekawa historia o chińskim mistrzu kung fu. Bardzo mnie zachwyciła postać Ip Mana tym bardziej że był autentyczny istniał naprawdę.

ocenił(a) film na 8
konradello11

Ja dałem 8. Bardzo dobre kino, piękne scenerie, no i najważniejsze, że to nie jakaś wyssana z palca historyjka....Ale......sequel lepszy ;P

ocenił(a) film na 10
konradello11

Zgadzam się. Film jest mistrzowski pod każdym względem. Jeden z najlepszych jakie w życiu widziałem

konradello11

Podpisuje się pod wszystkim co napisaliście...

Rafman

Jako kino maniak to wstyd, że dopiero teraz go obejrzałem! Coś pięknego!

ocenił(a) film na 10
poloos

Rzadko szastam 10 tkami ale jeśli chodzi o filmy typu martial arts to jest to najlepszy i najlepiej dopracowany film jaki widziałem. Mie ma się do czego doczepić. Dobry scenariusz, świetne dekoracje i zdjęcia, dopasowana muzyka i doskonała choreografia walk. Gratuluję twórcom i serdecznie polecam!

konradello11

Sceny walki po prostu zwalają z nóg !!! Ogólnie film genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones