PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546918}
3,8 117
ocen
3,8 10 1 117
Iron Doors
powrót do forum filmu Iron Doors

Marna podróba filmu Cube pomieszana z Piłą, 80 minut czasu przeznaczonego na nic,
film nakręcony w 3 większych sejfach albo pokojach i tylko jednymi drzwiami od sejfu,
trumna, młotek, dłuto, szafa, 2 butle, bialy facet, afrykanka, no i oczywiscie zdechły
szczur+muchy i larwy. Jak ktoś myśli że w tym filmie był ukryty przekaz albo to jakies
ambitne kino.... heh

ocenił(a) film na 7
NiezbytMily92

Puść sobie Piłe V, albo nowego X-Mena. Jak straciłeś 80 minut to po co tracić kolejne 5 na napisanie posta?
P.S. Nie musiałeś pisać swojego rocznika w nicku ;) .

PatrykMJN

piona.

PatrykMJN

Mało jest filmów które oglądam więcej niż raz albo 2. Nie mów mi co mam robić. A jakie znaczenie ma mój rocznik?

Napisałem co myślę o tym filmie, podsumowałem trafnie z czego się składa ten film w 5 min, to już źle świadczy o tej nędznej produkcji, bronienie go jest śmieszne,

Wg Ciebie forum jest tylko po to żeby pisać same dobre rzeczy na temat filmów? A może 19 letni chłopak jest za głupi i za małe doświadczenie ma w czymkolwiek doświadczenia żeby się wypowiadać?

ocenił(a) film na 7
NiezbytMily92

"Napisałem co myślę o tym filmie, podsumowałem trafnie (...)."
Trafnie wg Ciebie.
Zacznij odróżniać konstruktywną krytykę od bełkotu, a później naucz się ją stosować.

PatrykMJN

Nauczysz mnie ? Proooosze

ocenił(a) film na 7
NiezbytMily92

Dlatego pisałem o roczniku ;) .

PatrykMJN

No to jak z tą nauką? Prowadzisz kursy jakieś? Tego na studiach uczą?

ocenił(a) film na 7
NiezbytMily92

Takiemu komuś jak ty żadne kursy nie pomogą :D .

PatrykMJN

dobrze mnie znasz widzą, a ile mam wzrostu wiesz?

ocenił(a) film na 7
NiezbytMily92

A co, chcesz sie pochwalić? :D

PatrykMJN

nie no sprawdzam na ile dobrze mnie znasz :D

ocenił(a) film na 3
NiezbytMily92

faktycznie dno, 1 to za dużo jak dla tego filmu

taksido

Pewnie dlatego właśnie dałeś 3 ;)

ocenił(a) film na 3
martinos1985

Rzeczywiście film dość słaby, nudny i biedny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones