PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 942
oceny
7,4 10 1 244942
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Dużo lepsza część od dwójki, więcej akcji i ciekawsze pomysły. A tych co krytykują serię iron man-a nie słuchać bo właśnie są po seansie rodziny zastępczej

ocenił(a) film na 6
marcino241984

Jestem fanem serii "Iron Man" , jego postać jest genialna. Podobała mi się w pierwszej i drugiej części "Iron Man" i była moją ulubioną w "Avengers" ale to co jej tu zrobili... to woła o pomstę do nieba. Jak z geniusza, miliardera, człowieka który był pewny swego i nigdy w siebie nie wątpił zrobili trzęsącą się boidupe latającą ze sprzętem kupionym w dziale AGD/RTV. Nigdy nie wybaczę twórcom tego co tu się stało na dodatek nie wspomnę już o postaci Mandaryna bo bym do jutra nie skończył.

ocenił(a) film na 7
Avatar97

Żołnierze wracający z wojny albo ludzie po wypadkach mający zespół stresu pourazowego to też trzęsące się boidupy? Chyba nie wiesz jak działa i jak krucha może być ludzka psychika. I właśnie tą część cenie za to, że pokazali nam że Tony Stark to tylko człowiek. Walczył z kosmitami, był świadkiem inwazji z kosmosu a potem prawie umarł. Jeżeli Ty po takich przygodach nie skończyłbyś z PTSD to gratuluje, ale szczerze wątpie iż tak by się stało :D. Ktoś tam może się spierać, że czarna wdowa czy hawkeye nie skończyli tak jak on. No ale Tony otarł się o śmierć, i możliwe że jest po prostu słabszy psychicznie niż wymieniona dwójka.

ocenił(a) film na 6
marcino241984

WOW! Ale pocisnąłeś. Argumentujesz to jaki dobry jest film który lubisz poprzez wytykanie fanom którym on nie przypadł do gustu oglądanie serialu familijnego czyli zupełnie innego gatunku, to tak jakby wytykać fanom Drużyny A, że wytykają błędy w filmie Bezsenność w Seatlle albo jakiś melodramacie a przecież się na tym nie znają tylko dlatego, że oglądają Drużyne A, totalna bzdura.

marcino241984

Najbardziej pozotywna była postać Mandaryna.

ChubakaCieLubi

Ben Kingsley w roli Bin Ladena bezbłędny. Najjaśniejszy punkt filmu.

marcino241984

Zaryzykowałbym, że "Iron Man" to kino przeznaczone dla fanów kina familijnego. Nie mam problemu z wyobrażeniem sobie rodziny wybierającej sie po seansie "Rodziny zastępczej" na "Iron Mana3".

ocenił(a) film na 7
marcino241984

Uwielbiam Iron Mana, uwielbiam Rodzinę Zastępczą. Zacytowałbym klasyka, "OPie, OPie, Ty jełopie". A tak tylko powiem, że to bardzo niskobudżetowy argument ad personam.

ocenił(a) film na 2
marcino241984

O rany, ale pocisnąłeś po wszystkich, którzy się z tobą nie zgadzają. Pamiętam, że podobnymi argumentami rzucano w mojej zerówce.
Spośród Iron-Mana 3 a Rodziny zastępczej, bez namysłu i krztyny wstydu wybrałabym tę drugą. Nie żeby można było je nawet porównywać, ale każdy ma swój gust i mnie akurat trzeci Iron-Man nie tylko się nie podoba, ale uważam go za jeden z najgorszych filmów MCU.

marcino241984

hipokryzja Starkowi wylazi doslownie odbytem razem z tymi jego dziecinnymi zarcikami. i jak tu nie lubic takiego filmu z takim nemezisem idiota

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones