PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 054
oceny
7,4 10 1 245054
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

All Hail the King

ocenił(a) film na 7

Właśnie obejrzałem Marvel One Shot All Hail the King i jestem ciekaw co będzie dalej z organizacją Ten Rings i samym prawdziwym Mandarynem. Po krótkometrażówce wiemy na pewno, że istnieje prawdziwy Mandaryn, tylko kiedy się pojawi i czy oznacza to nową część Iron Mana czy robotę dla The Avengers.

użytkownik usunięty
Frieza

Hej, czy oglądałeś One Shot na Blu-ray, czy może jakieś inne źródło?

I chciałabym zapytać, czy ewentualnie mógłbyś mi opowiedzieć, co tam się wydarzyło? :)

ocenił(a) film na 7

Tak, tak, One Shot: All Hail The King z udział em Trevora, który grał Mandaryna.
Ogólnie historia działa się w więzieniu, gdzie Trevor cieszy się popularnością wśród więźniów, uwielbiają oni jak Trevor mówi głosem Mandaryna. Pojawia się również Justin Hammer znany z Iron Man 2, który odsiaduje karę. Później ma udzielić wywiadu dla faceta, który okazuje się pracownikiem Ten Rings - organizacji, która zarządza prawdziwy Mandarin i nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale chyba porywa Trevora, bo prawdziwy Mandarin chce z nim pogadać. Ogólnie chyba najlepszy One Shot Marvela, Ben Kingsley jak na tak wybitnego aktora robi niesamowite show, polecam to obejrzeć. Na bank znajdziesz to na stronach na literę "T":)

użytkownik usunięty
Frieza

Stronę skojarzyłam ;)

Ogólnie to fabuła One Shota jest z tego co widzę świetna. Jeśli tylko Marvel tworzyłby czwartą część Iron Mana, to chętnie zobaczyłabym w niej prawdziwego Mandaryna.

Bardzo dziękuję :)

ocenił(a) film na 7

Spoko:) Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, by czwarta część miała powstać, ale w takim razie po co byłby ten One Shot i potwierdzenie istnienia Mandarina, ciężka sprawa.

Frieza

Ten one-shot był w stronę niezadowolonych,że zmarnowali postać Mandaryna. A tym one-shotem sie bronią i pokazują,że prawdziwy Mandaryn jest i mogą go wykorzystać kiedy chcą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones