PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 054
oceny
7,4 10 1 245054
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Tańczący i śmiejący się Mandaryn to najlepszy prezent jaki mógł mi sprawić reżyser. Jawna kpina z fanatyków komiksów i prztyczek w nos dla całego Marvela. Black jest moim idolem za to,że nie boi się demitologizacji komiksów

ocenił(a) film na 7
katedra

Fajnie napisane :)

ocenił(a) film na 8
katedra

popieram

ocenił(a) film na 4
katedra

No, spoko. Tylko, że w tym filmie nie było Mandaryna.

ocenił(a) film na 7
kacperus1111

Był. Killian był Mandarynem...

ocenił(a) film na 4
Rozgdz

Nie, Killian był co najwyżej pomysłodawcą wykreowania symbolu Mandaryna. W takich kryteriach należy brać jego słowa, kiedy to mówi o sobie jako o Mandarynie.

ocenił(a) film na 7
kacperus1111

Jeśli był pomysłodawcą postaci Mandaryna- twórcą poczynań Mandaryna - i przedstawił się jako Mandaryn -to po prostu bardziej się Mandarynem już być nie da...
Jeśli ktos wymyśla firmę o nazwie Apple, kieruje tą firmą, sprzedaje produkty pod marką Apple, jest posiadaczem całego majątku tej firmy - i przedstawia się jako właściciel firmy Apple - to nie jest pomysłodawcą wykreowania symbolu firmy Apple. Jest właścicielem Apple.

Jeśli nie dopowiedzą jakiejś dodatkowej hitorii która to zmieni - Mandarynem jest Killian.

ocenił(a) film na 4
Rozgdz

Mandaryn to Mandaryn, Aldrich Killian to Aldrich Killian - to dwie różne osoby są.


"Jeśli nie dopowiedzą jakiejś dodatkowej hitorii która to zmieni - Mandarynem jest Killian."

Już to zrobili w krótkometrażówce.

ocenił(a) film na 7
kacperus1111

Tu napisałem co pokazali w krótkometrażówce:
http://www.filmweb.pl/film/Iron+Man+3-2013-491715/discussion/Może+Mandaryn+udaje +aktora+Trevora+który%2C+udaje+Mandaryna.,2502543
Mandaryn to Mandaryn, Aldrich Killian to Aldrich Killian - to dwie różne osoby są.

Tylko że chyba w komiksach. W filmach Marvela Mandarynem jest Killian. Przynajmniej na razie, a mam nadzieję że na stałe bo i jest świetnym villainem...

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

a w finale Marvel Agents of Shield nie było czasem Mandaryna?

ocenił(a) film na 7
Mmesek

Głowy za to nie dam, ale oglądałem ten serial i nic sobie takiego nie przypominam...

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Po napisach nie było czegoś? Wydaje mi się że w ostatnim odcinku "Osoba w kwiecistej sukience" odwiedziła kogoś i mówiła że chyba znalazła jego córkę
Tak mi się tylko wydaje a na niektórych forach było że to Mandaryn więc... nie bij jak źle D:

ocenił(a) film na 7
Mmesek

Aaa, wiem :) Ale nie wiadomo jeszcze kto to jest ;)

ocenił(a) film na 9
Rozgdz

Wiadomo jedną rzecz: Istota nie-ludzka :p

ocenił(a) film na 6
Rozgdz

Killian nie byl mandarynem.W dodatku do filmu jest mowa o tym ,ze do trevora ma wpasc prawdziwy Mandaryn ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6

zgłaszam

ocenił(a) film na 8
katedra

Dobre podsumowanie. Zawsze miłośnicy komiksów ostro krytykują filmowe ekranizacje, więc tutaj twórcy dali im pole do popisu w narzekaniu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones