PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 186
ocen
7,4 10 1 245186
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Osobiście preferuje napisy ale ze znajomymi musze czasem obejrzeć film z lektorem a w tym przypadku jest chyba tylko ten żałosny polski dubbing. Dubbingowanie Downey'a to jest profanacja. Gdzie sie podziały filmy z lektorem zamiast tego zasranego dubbingu. Wie ktoś może czy istnieje w ogóle wersja Iron Mana 3 z lektorem ?

ocenił(a) film na 4
Michalq

Ja się nie spotkałem z lektorem, może będzie jak z "The Avengers", najpierw wyszedł tylko dubbing a po jakimś czasie wyszedł lektor.

Michalq

Ja nie znalazłem z lektorem, a dubbing jest nawet dobry, mi się dobrze oglądało.

ocenił(a) film na 8
Michalq

Może na laptopie dabing brzmi spoko ale u mnie na BlueReyu go po prostu nie słychać - połowa kwestii to mruczenie i bełkotanie.
Słowem porażka

ocenił(a) film na 8
Luna86

ja też się zgodzę z tym, że dubbing wypada mrawa. Po raz kolejny udawadniają odbiorcą ,że takich filmów nie powinni dubbingować

ocenił(a) film na 9
Michalq

Sam nie znoszę polifonii w filmach aktorskich, poświęciłem im nawet artykuł, w którym nazywam ten żałosny proceder fubbingiem... ale obawiam się, że w tym kraju jedyne na to remedium, to skasować osoby angażowane (nie żebym coś sugerował ;)

Michalq

Więc oglądaj filmy z napisami, to najlepsza opcja, nic nie zagłusza oryginalnego dźwięku filmu i głosu aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones