PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 054
oceny
7,4 10 1 245054
6,5 27
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Jak myślicie kto będzie przeciwnikiem Iron Mana w 3 części?
Ja mam nadzieję i jestem pewny że zobaczymy Mandarina, czyli głównego przeciwnika Starka. To by było coś, wreszcie jakiś prawdziwy badass w serii, w sam raz by ta część wybiła się jakoś po pewnie efekciarskich Avengers.

ocenił(a) film na 7
howlet

Bardzo możliwe, że Iron Man przynajmniej na początku będzie walczył z Thorem ;p W końcu to pewne, że pojawi się w filmie, a przynajmniej jego młot ;p

ocenił(a) film na 10
Qba474

to że na końcu filmu pokazali młot o niczym nie świadczy, według mnie ten młot to bardziej się do avengersów tyczy i to jest takie jakby wprowadzenie, że Nicky Fury zbiera ekipę.

ocenił(a) film na 3
darekprzybylo

No raczej młot to nie przypadek. Na pewno kogoś z młotem spodziewać się należy.

Qba474

Nie gdybajcie!!!
Przeciez to takie proste. Mlot na koncu to zapowiedz/wprowadzenie do Thora a tym samym Avengers. Ta sama sytuacja miala miejsce w ostatniej scenie Hulka gdzie do baru wchodzi Tony Stark i kolejnym filmem Marvela byl Ironman :D - sprawdzcie.

ocenił(a) film na 8
howlet

ja też jestem pewny że zobaczymy Mandarina z tego co czytałem na amerykańskich forach to właśnie jego chce reżyser jako przeciwnika w 3 części ale to dopiero najprawdopodobniej w 2013 bo marvel na 2012 planuje premierę inego filmu na podstawie komiksu.

ocenił(a) film na 9
dmclik

zgadzam się z darekprzybylo, pojawiła się też tarcza kpt. ameryki a wątpię by onli obaj pojawili się z 3 części, co do pytania to nie mam z pojęcia z kim będzie walczył iron man,a co do mandarina to nie wiem, jakoś magiczne pierścienie nie bardzo mi pasują do filmu, w komiksie to się sprawdzało bo w komiksach marvela co i rusz ktoś włada magia a w tym filmie jakoś tego nie widzę. no nic, pożyjemy zobaczymy, pozdrawiam.

użytkownik usunięty
MrsBerith

Ja gdzieś czytałem żę pierścienie mają być tyle że nie będą magiczne a wyposarzone w jakąś super technologie.

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem, przynajmniej na pierwszy rzut oka, Mandaryn i te jego wszystkie chinskie smoki (Fing Fang Fum, czy coś tam) są troche zbyt dziecinne. Whiplash był dobry w "dwojce" chociaz scena jego śmierci mobłaby być lepiej zainscenizowana. W każdym razie ja myślałem o Grey Gargoyle'u czy Death Knight'cie (oczywiscie obydwaj w wersji technologicznej), albo też Iron Maiden, czy Unicorn.

ocenił(a) film na 8
Bloodbane

Crimson Dynamo, Spymaster Titanium Man, Firepower byłoby w czym wybierać

howlet

IRON MAN 3 BĘDZIE JUŻ WKRÓTCE JEGO PRZECIWNIKIEM BĘDZIE MANDARYN

http://s1030.chomikuj.pl/File.aspx?id=368357414&vid=368357414&tk=1534673&t=63422 2177393674950&d=60&k=1346528&name=Iron_Man_3_Poster.jpg

http://s1030.chomikuj.pl/File.aspx?id=368357415&vid=368357415&tk=1536845&t=63422 2177739992730&d=60&k=1348654&name=Iron+Man+3+Movie.jpg

howlet

dmclik o to watek do twojej wypowiedzi
Reżyser Jon Favreau zdradził, że nowy film o przygodach Iron Mana, trafi do kin dopiero po premierze innego komiksowego dzieła - "The Avengers".

Sam bohater nie pojawi się także w innych planowanych na kolejne lato projektach

- Robert Downey Jr. nie występuje ani w "Thorze' ani w "Captain America: The First Avenger" - wyjaśnia Favreau. - Co do "The Avengers", nie ma jeszcze planu zdjęć. Będzie to jednak wielkie przedsięwzięcie Marvela. Tony Stark na pewno pojawi się dopiero w tym filmie.

Produkcja "The Avengers" opowie o grupie komiksowych herosów, w skład której wchodzą m.in. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor oraz Nick Fury. Premiera planowana jest na pierwszy weekend maja 2012 roku.

co do mlota to moze byc fabula wykrzorzystana w wielu sposobach jakis zly charakter skrald mlot z siedziby T.A.R.C.Z.A.(czyt. Tarczy) np brat thora(loki) moze wykrasc tak owy mlot i siac zniszczenie ,thor moze poprosic iron man-a o pomoc , lub jakies inne rozwiazanie sam niewiem jak oni to wymysla
co do mandaryna to rezyser moze go wykorzystac w tym filmie Avenger
ja jako rezyser wolalbym wykorzystac czarnego charatekra typu Doom lub dc Octopus ;) no ale jedno jest pewne mozemy tutaj sie przebijac pomyslami ale w filmie bedzie to co rezyser sobie za zyczy

howlet

maciek z klanu

qwertyrox

Maćkowi to nawet sam Galactus nie dał by rady ale Crimsona Dynamo widzieliśmy w dwójce bo chcieli połonczyć whiplesha i crimsona w jednego łotra, a tak mandarina zobaczymy bo już od pierwszej części się za niego zabierają, a iron man mógłby zgnieść doc oca małym palcem u nogi, a doom to świetny przeciwnik mamy też innych wrogów ultimo, Beetle'a, shockwave'a, cobalt mana, stilt-mana chociaż ten to bardziej do dare devila pasuje, maulera, prof. powera, controlera, ultrona i Raiderów, a może mojego ulubionego Kanga Zdobywcy

howlet

Ultron a póżniej ten gość do Avengers.

dawidking2

Będzie Mandarin to już potwierdzone

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones