PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 245 186
ocen
7,4 10 1 245186
6,6 28
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Słabe, sztuczne, dziecinne w porównaniu z 1 czy 2. Polski dubbing - OKROPNOŚĆ OBRZYDLIWOSC I BARBARZYŃSTWO. Pomyśleć że dubbingerzy na tym zarabiają - ja bym im kazał odszkodowanie zapłacić za zbezczeszczanie dzieła.

zbyshq

A kto Ci karze z duggingiem oglądać ?

ocenił(a) film na 6
zbyshq

I ja sie zgodzę w 100%-mialam dokladnie takie same odczucia, pozostaje mi tylko zrobic podejscie do wersji z napisami...może sie uda bo poprzednie dwie części były rewelacyjne i szkoda dawać 6 ostatniej

zbyshq

Robert DJ Junior zdubbingowany ? Brr aż mnie ciary przeszły, na szczęście nie doświadczyłem takiej katorgi. Kogo podłożyli ? Cezarego Pazure?:) A film słaby, dlaczego zrezygnowali z muzyki AC-DC !? Cały film czekałem na jakiś ostry riff podczas akcji a tu nic. To tak jak z ostatnim batmanem gdzie faktycznego batmana doświadczyliśmy przez 5 minut filmu, tutaj było podobnie, Tony zbroję miał na sobie mniej więcej tyle czasu a jak ją zakładał to dostawał po dupie, szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones