PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122541}
7,6 378 510
ocen
7,6 10 1 378510
6,8 33
oceny krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

Gwyneth Paltrow

ocenił(a) film na 7

Cały film był świetny, a gra aktorska Gwyneth Paltrow jest gorzej niż beznadziejna... Już, już miałam nadzieję, że zginęła w tym wybuchu, a niestety znowu wyłazi na ekran i to z tak oklepanymi tekstami. No błagam co to był za okrzyk "Ty zginiesz!". Jak z jakiejś parodii dramatu romantycznego.

użytkownik usunięty
asztan

Iron man był paskudnie zagrany, tu się zgodzę. Nawet jak zawsze cudowny Jeff Bridges wypał tu fatalnie i irytująco, tak jak Gwyneth. Stark za to woli rzucać sucharami sprzed zeszłego wieku. Terrence Howard też słabiutki jako Rhodes, chyba jedna z gorzej zagranych ekranizacji komiksu.

asztan

Ona pisała te kwestie??? Gwyneth zagrała lepiej niż znakomicie. Za ocene 9/10 dla Avengers już bym cie uderzył. Ale przecież każdy wie, że bajka Jak wystresować smoka jest lepsza od Iron Mana. Iron Man jest ogarnięty w przeciwieństwie do tej animacji. Ale Michael Bublé z Kanady jest sto razy lepszy od Gwyneth, Bridgesa i Downey'a.

JohnnyDepp4LIFE

I KTÓRY MA 2 FILMY!

ocenił(a) film na 7
JohnnyDepp4LIFE

WTF?! O co chodzi w twoim komentarzu? Kto pisał kwestie? I co ma Michael Bublé do Iron Mana? A "Jak wytresować smoka"? I co ma dwa filmy? WTF?!

ocenił(a) film na 7
JohnnyDepp4LIFE

I miło, że grozisz kobiecie pobiciem za ocenę filmu...

ocenił(a) film na 7
JohnnyDepp4LIFE

kolejny psycho fan...

ocenił(a) film na 8
asztan

Rzeczywiście, jak na tak utalentowaną osóbkę jest to jedna z jej najsłabszych kreacji. Swoją rolą nie wniosła nic ciekawego do tak wyczesanego filmu, a reszta aktorów zwyczajnie ją przyćmiła swoim blaskiem. A co do pana JohnnyDepp4LIFE rzeczywiście mógłby zachować trochę umiaru w swoich wypowiedziach.

ocenił(a) film na 8
asztan

Zgadzam się z Tobą, film świetny, ale jej gra po prostu mnie dobiła. Szczególnie ten "krzyk" na widok iron mongera. Nie no, przerażenie na maksa...

asztan

teksty to jej scenarzyści napisali, więc odczep się od niej w tej kwestii :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
pixi222

Chodzi mi sposób w jaki ona to mówi, a nie o teksty...

asztan

trzeba było tak napisać :P

ocenił(a) film na 10
asztan

Zgadzam się, koszmarna ! RDJ lepiej niż cudowny ale Gwyneth... Szkoda że Rachel McAdams się nie zdgodziła na tę rolę :(

ocenił(a) film na 9
asztan

Oj mamo, wyluzujcie. To jest kino akcji, fantasy. Ona zagrała to z lekkim dystansem. Właśnie świetnie że nie siliła się tutaj na jakoś "megaaktorską" kreację. Nie jest moją ulubiona aktorką, ale w tym filmie jak najbardziej mi pasowała. W ogóle ten film jest świetny :)

ocenił(a) film na 8
asztan

Wszyscy zagrali świetnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones